Fotograficzna pasja nagrodzona

8.11.2012

Centrum Unijnych Projektów Transportowych rozstrzygnęło drugą edycję konkursu fotograficznego. Wyróżnieniem uhonorowany w nim został motorniczy z Gliwic – Pan Sebastian Kriegel, któremu serdecznie gratulujemy!

Druga edycja konkursu fotograficznego “Infrastruktura i środowisko w obiektywie” cieszyła się sporym zainteresowaniem. Do Centrum Unijnych Projektów Transportowych nadesłano blisko sto prac. Jury przyznało Grand Prix oraz wyróżnienia w trzech kategoriach. Pan Sebastian Kriegel wyróżniony został w kategorii “Człowiek” za zdjęcie pod tytułem “Brukarze przy pracy – prace przy modernizacji torowiska w centrum Katowic”. Tym samym wyróżnione zostały Tramwaje Śląskie S.A., reprezentowane przez Pana Sebastiana.

Celem konkursu organizowanego przez CUPT było pokazanie inwestycji infrastrukturalnych, jako źródła inspiracji, a także udokumentowania efektów prac włożonych w rozwój infrastruktury transportowej. Podczas obrad jury, jego członkowie zwracali szczególną uwagę na walory artystyczne oraz promocję inwestycji, współfinansowanych z Programu Infrastruktura i Środowisko. W nagrodę, autorzy wyróżnionych prac otrzymali profesjonalne aparaty fotograficzne.

Przypominamy, że Pan Sebastian Kriegel brał udział również w konkursie fotograficznym organizowanym przez Tramwaje Śląskie S.A., w którym otrzymał I nagrodę oraz wyróżnienie. Ciesząc się z sukcesów Pana Sebastiana na polu fotograficznym życzymy kolejnych znakomitych prac!

Wszystkie prace nagrodzone w konkursie fotograficznym “Infrastruktura i środowisko w obiektywie” obejrzeć można na stronie internetowej Centrum Unijnych Projektów Transportowych.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies