Konkurs walentynkowy rozstrzygnięty

21.02.2014

Przy okazji święta zakochanych, Tramwaje Śląskie i KZK GOP zorganizowały fotograficzny konkurs walentynkowy, w którym udział mogły wziąć pary – pasażerowie “Zakochanej bany”! Konkurs został rozstrzygnięty, a zwycięzcami okazali się Patrycja Boj i Damian Szynal.

W piątek 14.02.2014 r. uruchomiony został specjalny walentynkowy tramwaj. Przez cztery popołudniowe godziny, na trasie między Słoneczną Pętlą a placem Miarki kursowała “Zakochana bana”. Podróżowały nią jednak nie tylko zakochane pary. Tramwaj ozdobiony sercami i balonikami zachwycał również przypadkowych pasażerów. – Jaki piękny tramwaj! Nie mógłby taki kursować codziennie? – zachwycała się pani Krystyna z Katowic, która podróżowała zabytkową “eNką” pierwszy raz. Szans na przejazd jeżdżącym zabytkiem jest znacznie więcej. Do połowy marca “eNka” kursuje ul. 3 Maja w Katowicach od Rynku do placu Wolności, jako tymczasowa linia nr 0. W wagonie zwiedzać można wystawę zdjęć, poświęconą liniom tramwajowym kursującym przez Katowice.

Wracając do Walentynek, organizatorzy “Zakochanej bany” dla wszystkich zakochanych przygotowali konkurs fotograficzny. – Konkurs skierowany był do zakochanych, którzy w walentynkowym tramwaju zrobili sobie romantyczne zdjęcie i przysłali je do nas - mówi rzecznik Tramwajów Śląskich Andrzej Zowada. Jury, w skład którego weszli przedstawiciele Tramwajów Śląskich i KZK GOP wybrało zwycięzców. I nagrodę wygrali Patrycja Boj i Damian Szynal, II miejsce zajęli Ewelina Kokoszka i Marcin Góżański a III miejsce zdobyli Katarzyna Urbańczyk i Damian Ziaja.

Zwycięzcom gratulujemy, a nagrodzone fotografie publikujemy poniżej!

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies