Slalom między tramwajami na… rolkach

27.08.2014

W lipcu do Zakładu Usługowo Remontowego Tramwajów Śląskich S.A. w Chorzowie zawitała grupa rolkarzy – specjalistów od freestyle slalomu. Efekt tej wizyty w formie zdjęć i filmu można już podziwiać – zachęcamy, bo naprawdę warto!

W grupie, która na początku lipca pojawiła się w Chorzowie byli dwaj młodzi, ale utytułowani Francuzi – Alexandre Claris oraz Teddy Thierry. Towarzyszył im także obiecujący zawodnik z Katowic, Patryk Gruszka. I choć z punktu widzenia tramwajarzy warsztaty w zajezdni nie są odpowiednim miejscem do jazdy na rolkach, to freestylowcy mieli inny punkt widzenia. Dzięki zgodzie Zarządu Spółki rolkarze mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bardzo nietypowym miejscu. Efektem 7 godzin pracy za obiektywem Łukasza Siekanowicza są zdjęcia, których część prezentujemy poniżej, oraz film, który można obejrzeć w serwisie YouTube.

O szczegółach wizyty rolkarzy w ZUR Tramwajów Śląskich przeczytać można na stronie 9 sierpniowego numeru Silesia Tram News.

Patryk Gruszka, Teddy Thierry oraz  Alexandre Claris w Zakładzie Usługowo Remontowym Tramwajów Śląskich S.A. na zdjęciach autorstwa Łukasza Siekanowicza.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies