Jan Chmiel motorniczym roku 2014

27.11.2014

Od 3 lipca do 16 listopada trwała pierwsza edycja konkursu na najlepszego motorniczego roku w Tramwajach Śląskich. Wieloetapowy konkurs zakończył plebiscyt wśród pasażerów, który wyłonił tego najlepszego z najlepszych. Okazał się nim Jan Chmiel – motorniczy z Rejonu nr 2 w Katowicach.

W finale znalazło się ośmioro motorniczych, którzy we wcześniejszych trzech etapach – obejmujących sprawdzenie wiedzy teoretycznej, umiejętności praktycznych i zachowanie na służbie – pokonali konkurentów uzyskując najlepsze wyniki. – Dla nas wszyscy finaliści są zwycięzcami, bo przeszli przez bardzo gęste sito i udowodnili, że są naprawdę dobrzy w tym, co robią - mówi Tomasz Kaczanek Specjalista Koordynator ds. Ruchu, odpowiedzialny za przeprowadzenie konkursu.

Faktycznie najlepszy motorniczy roku może być jednak tylko jeden, dlatego w finałowej rozgrywce – w październiku i listopadzie – finaliści walczyli o głosy pasażerów. Te wpływały drogą e-mailową oraz SMS-ową i przyniosły rozstrzygnięcie. Najlepszym motorniczym roku 2014 został Jan Chmiel, a miejsca na podium uzupełnili: drugi w plebiscycie Tadeusz Lasota i trzeci Maciej Kunkel. Dyplomy i nagrody na finalistów i zwycięzców wręczone zostały w trakcie uroczystości katarzynkowych we wtorek 25 listopada w zajezdni Rejonu nr 2 w Katowicach Zawodziu.

Wszystkim finalistom, a w sposób szczególny triumfatorowi serdecznie gratulujemy! Dziękujemy także pasażerom, którzy przyłączyli się do zabawy i oddali głos na swojego faworyta. W przyszłym roku konkurs będzie miał swoją drugą odsłonę, a na wywiad z tegorocznym zwycięzcą – Janem Chmielem – zapraszamy do grudniowego numeru Silesia Tram News.

MOTORNICZY ROKU 2014 JAN CHMIEL


I WICEMISTRZ TADEUSZ LASOTA


II WICEMISTRZ MACIEJ KUNKEL

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies