“Zakochana bana” z tangiem w tle

1.02.2015

Zadebiutowała – z sukcesem – przed rokiem, a teraz szykuje się do drugiej odsłony. W walentynkową sobotę – 14 lutego – po raz drugi w historii na torach pojawi się “Zakochana bana”. Atrakcji dla zakochanych nie zabraknie, a główną będzie spotkanie w tramwaju z wirtuozem akordeonu – Marcinem Wyrostkiem! Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami!

“Zakochana bana” rozpocznie kurs z zajezdni w Chorzowie Batorym przed południem. Przez pierwszą godzinę – od 12:00 do 13:00 – kursować będzie w centrum Katowic, a zakochanym podróż umili Marcin Wyrostek. Zwycięzca drugiej edycji programu “Mam talent” wystąpi w zabytkowym tramwaju “na żywo”, zapowiadając swoje walentynkowe show, które rozpocznie się w katowickim Spodku o 19:00. “Walentynki w rytmie argentyńskiego tanga” będą inauguracją trasy koncertowej z udziałem wirtuoza akordeonu, tancerzy oraz Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy “Aukso”. Widowisko zapowiada się niezwykle atrakcyjnie, a dla par, które zdecydują się na podróż “Zakochaną baną” i wzięcie udziału w konkursie, czekają zaproszenia na wieczorny występ. Przewidziano również inne nagrody m.in.: zaproszenia na koncert grupy Czesław Jakubiec Comedy – Muzyka żartem śpiewna w Chorzowskim Centrum Kultury oraz zaproszenia do kina Planet Cinema w Katowicach. - Wystarczy wsiąść do naszego specjalnego tramwaju i wyrecytować bądź przeczytać romantyczny wiersz lub zaśpiewać piosenkę o miłości, by zdobyć podwójne zaproszenie na walentynkowe widowisko w Spodku – mówi rzecznik Tramwajów Śląskich S.A. Andrzej Zowada. Nagrody w postaci podwójnych zaproszeń czekać będą na pierwsze 21 par.


Walentynkowy konkurs fotograficzny

To nie jedyne atrakcje czekające w “Zakochanej banie”. Wzorem ubiegłego roku, Tramwaje Śląskie S.A. ogłaszają konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie. Wystarczy zrobić sobie romantyczne zdjęcie w “Zakochanej banie” i wysłać je do 20 lutego na adres e-mail: tramwaj@tram-silesia.pl. Autorzy najlepszych zdjęć nagrodzeni zostaną biletami miesięcznymi, pamięciami USB, albumami pt. “Tramwaje w Aglomeracji Śląsko-Zagłębiowskiej – najnowsze dzieje” i firmowymi maskotkami.

“Zakochana bana” będzie tramwajem wyjątkowym. – W ubiegłym roku wielu pasażerów dało się unieść atmosferze tego tramwaju do tego stopnia, że doszło w nim nawet do oświadczyn. Jesteśmy przekonani, że w tym roku nasz wagon znów przyciągnie wielu zakochanych – mówi Andrzej Zowada. “Zakochana bana” kursować będzie od 12:00 do 19:00.

Rozkład jazdy Zakochanej bany

Regulamin walentynkowego konkursu fotograficznego – wyniki konkursu zamieszczone zostaną na stronie internetowej w dniu 25.02.2015 r.


Organizator:
Partnerzy:

 

 

 


 

 

 

Zwycięzcy ubiegłorocznego walentynkowego konkursu fotograficznego – Patrycja Boj i Damian Szynal.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies