Tablice kierunkowe w nowych tramwajach – zagłosuj!

7.06.2013

Trwają intensywne prace nad szczegółowymi rozwiązaniami technicznymi nowych tramwajów dla Aglomeracji Śląsko-Zagłębiowskiej. Nowe wagony dostarczy bydgoska Pesa, a pierwszy pociąg ma trafić do Tramwajów Śląskich jeszcze przed końcem bieżącego roku. Już dziś proponujemy konsultacje wzoru tablic kierunkowych. Jak będą wyglądać, zależy również od pasażerów!

Tablice kierunkowe w nowych wagonach będą tablicami multimedialnymi. Będzie na nich doskonale widać, gdzie na trasie znajduje się w danej chwili tramwaj, jakie przystanki ma przed sobą, pokaże także swoje położenie na mapie. Takich nowoczesnych rozwiązań wymaga współczesność i takie Tramwaje Śląskie dostarczą swoim pasażerom. Niewiadomą pozostaje jednak stylistyka nowych tablic.

Dziś przedstawiamy Państwu do konsultacji dwa warianty. Design pierwszego bazuje na nowoczesnych rozwiązaniach projektowych i sprawia wrażenie futurystycznego. Drugi z nich, bardziej klasyczny, mocno nawiązuje graficznie do rozwiązań stosowanych przez Spółkę od lat. Jest prosty i czytelny.  Który bardziej przypadnie Państwu do gustu?

Czekamy na listy w tej sprawie. Każda opinia, spostrzeżenie, sugestia będzie niezwykle ważna i każdą uważnie rozważymy. Na maile od Państwa czekamy do 16 czerwca pod adresem: promocja@tram-silesia.pl. W tytule maila prosimy wpisać: Tablice kierunkowe.


Oto dwie propozycje:

TABLICA Nr 1

TABLICA Nr 2

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies