Ruch tramwajowy w okresie Wszystkich Świętych

31.10.2013

Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to niezwykły okres, kiedy wspominamy bliskich, których nie ma już z nami. Każdego roku, w tym okresie tłumnie odwiedzamy nekropolie, każdego roku także zmianie ulega organizacja ruchu tramwajowego. Nie inaczej jest tym razem. Od piątku do niedzieli (1-3.11.2013 r.) tramwaje będą kursować wg innych niż zwykle rozkładów jazdy.

W piątek i sobotę 1 i 2.11.2013 r. linie tramwajowe kursować będą wg rozkładu jazdy ważnego w soboty, z następującymi zmianami:

  • linie nr 15, 20, 27, 35, 38 i 40 kursować będą wg specjalnych rozkładów jazdy na Wszystkich  Świętych,
  • linie nr 5, 26 i 30 kursować będą wg rozkładów jazdy na dni robocze szkolne.

W niedzielę 3.11.2013 r. linie tramwajowe kursować będą wg rozkładu jazdy ważnego w soboty, z jednym odstępstwem:

  • linia nr 27 kursować będzie wg specjalnego sobotniego rozkładu jazdy.

Informacje o rozkładach jazdy obowiązujących w okresie Wszystkich Świętych znajdują się na tabliczkach przystankowych i na stronie KZK GOP.

Nocne utrudnienia w Zabrzu

W związku z pracami sieciowymi na ul. Bytomskiej w Zabrzu pomiędzy przystankami Ziemska i Zamkowa w nocy z czwartku na piątek 31.10/1.11.2013 r. w  godz.: 00:20 – 03:20 nastąpi zmiana organizacji ruchu tramwajowego.

Tramwaje linii nr 5 kursować będą na trasie: Bytom Pl. Sikorskiego – Biskupice Pętla.

Na trasie: Biskupice Pętla – Ziemska – Zamkowa – Kościół – Młyńska – Hagera – prof. Religi – Zabrze Pl. Wolności – Św. Floriana – Sienkiewicza – Skansen Luiza – Elektrociepłownia – Skargi – Lompy – Lompy Pętla uruchomiona zostanie komunikacja zastępcza kursująca zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies