Konkurs fotograficzny “Tramwaje wokół nas”

3.09.2015

Jeśli lubisz robić zdjęcia, chcesz zaprezentować swoje umiejętności i wygrać atrakcyjne nagrody, mamy coś w sam raz dla Ciebie! Tramwaje Śląskie S.A. ogłaszają konkurs fotograficzny pt. “Tramwaje wokół nas”. Na zgłoszenia czekamy do 7 września br.

Tramwaje są nieodzownym elementem krajobrazu większości miast Aglomeracji Śląsko-Zagłębiowskiej. W ostatnim czasie, tabor Tramwajów Śląskich uległ znaczącej zmianie, która dostrzegana jest przez mieszkańców i pasażerów. Chcemy Was zachęcić do uwiecznienia tramwajów w otoczeniu miast. Liczymy na kreatywność i artystyczne, niebanalne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, której częścią są tramwaje.

Fotografie wraz z opisem oraz podpisany formularz uczestnictwa należy dostarczyć do dnia 7.09.2015 r. za pośrednictwem poczty lub osobiście do Sekretariatu lub Działu Technicznego Zakładu Usługowo Remontowego Tramwajów Śląskich S.A.: ul. Inwalidzka 5, 41-506 Chorzów (w godzinach pracy: 7.00-14.00) w obu formach:

  • w formie wydruku na papierze fotograficznym o rozmiarze zbliżonym do A4,
  • w formie elektronicznej na płycie CD, DVD lub pendrivie w formacie .pdf lub .jpg – w rozdzielczości gwarantującej dobrą jakość wydruku (min. 240 dpi) w formacie minimum A3.

Spośród wszystkich dostarczonych prac, powołane Jury konkursowe wybierze najciekawsze fotografie, które będą zaprezentowane na wystawie podczas Dnia Otwartego Warsztatów Tramwajowych w Chorzowie, przy ul. Inwalidzkiej 5 w dniu 19.09.2015 r.

REGULAMIN KONKURSU

FORMULARZ UCZESTNICTWA

FORMULARZ UCZESTNICTWA DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies