13/14, 14/15, 15/16.11.2016r. prace w ciągu ul. Św. Jana w Katowicach.

Podaje się do wiadomości, że w nocy z dnia 13/14, 14/15, 15/16.11.2016r. w związku z pracami w ciągu ul. Św. Jana w Katowicach w godz. 00:18  -  04:00 nastąpi zmiana ruchu tramwajowego na trasie linii 6, 14 i 16.

Linia 6

Kursować będzie na trasie Bytom Politechnika Śląska – Katowice Plac Wolności.

Linia 16

Kursować będzie na trasie Wełnowiec Plac Alfreda – Katowice Plac Wolności.


Na trasie Katowice Plac Wolności – Zawodzie Pętla uruchomiona zostanie linia 46.


Na trasie Katowice Brynów Pętla – Katowice Rynek  zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza T-6 i T-16.

Autobusy będą kursowały zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy linii 6 i 16 obsługując przystanki wg poniższego:

kier. Brynów:

Katowice Pl. Wolności (autobusowy pomiędzy 3-Maja i ul. Sokolską) – Katowice Dworzec PKP (autobusowy, stanowisko nr 5) – Katowice Plac Miarki (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Jordana (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Stadion AWF (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Kościuszki Szpital (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Zgrzebnioka (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Gawronów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Drozdów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Słowików (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Pętla (autobusowy).

kier. Pl. Wolności:

Brynów Pętla (autobusowy) – Brynów Słowików (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Drozdów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Gawronów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Zgrzebnioka (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Kościuszki Szpital (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Stadion AWF (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Jordana (tymczasowy na ul. Skłodowskiej-Curie pomiędzy ul. Jordana i ul. Rymera) – Katowice Plac Miarki (tymczasowy na ul. Miarki w rejonie posesji nr 6 – Katowice Dw. PKP (autobusowy, stanowisko nr 9) – Katowice Pl. Wolności (autobusowy pomiędzy 3-Maja i ul. Sokolską)


Uwaga: Ze względu na obowiązującą organizację ruchu na ul. Kościuszki i Św. Jana nie będą obsługiwane przystanki tramwajowe Katowice Jordana dla kier. Rynek oraz Św. Jana w obydwu kierunkach.


Prace zostaną zakończone o godz. 04:00.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies