„Zakochana bana” w Walentynki w Katowicach

13.02.2017

Sposobów spędzania Walentynek jest chyba tyle, ile zakochanych par. Od kilku lat Tramwaje Śląskie S.A. do repertuaru walentynkowych atrakcji dodają coś od siebie, uruchomiając tramwaj specjalny. „Zakochana bana” będzie kursować tradycyjnie w Katowicach w Walentynki od 14:00 do 19:40.

„Zakochana bana” to dobry sposób dotarcia na kolację, do kina, teatru czy do kawiarni. Zabytkowy wagon typu N, jednego dnia w roku zyskuje niezwykły romantyczny klimat, dzięki wystrojowi i muzyce sączącej się z głośnika. W takich okolicznościach, w poprzednich latach padło wiele wyznań miłości, a raz nawet to jedno pytanie: czy zostaniesz moją żona?  W „Zakochanej banie” na akordeonie grał Marcin Wyrostek, a pasażerowie śpiewali romantyczne piosenki.

Jaka atmosfera zagości w wagonie w tegoroczne Walentynki? To w dużej mierze zależy od pasażerów. – Zapewniamy wyjątkowo ozdobiony wagon i romantyczną muzykę, ale to sami pasażerowie, zakochane pary tworzą niepowtarzalną atmosferę „Zakochanej bany”. Jesteśmy otwarci na różne inicjatywy ze strony zakochanych, dla których będziemy mieć słodki poczęstunek i drobne upominki – mówi rzecznik Tramwajów Śląskich S.A. Andrzej Zowada.

„Zakochana bana” wyruszy z zajezdni w Chorzowie Batorym we wtorek 14.02.2017 r. o godz. 14:00 i zjedzie w to samo miejsce o 19:41. W pozostałym czasie będzie jeździć od pl. Wolności do Słonecznej pętli oraz od pl. Wolności do Stadionu Śląskiego.

Szczegółowy rozkład jazdy “Zakochanej bany”

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies