06/07 i 07/08.06.2017 r. prace na ul.Kościuszki w Katowicach

W związku z pracami na ul. Kościuszki w Katowicach  w nocy z dnia  06/07 i 07/08.06.2017 r. w godz.: 00:15 – 04:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu tramwajowego.

Linia nr 6

Kursować będzie na trasie:  Bytom Szkoła Medyczna -  Katowice  Pl. Miarki – Zawodzie Pętla

Linia nr 16

Kursować będzie na trasie: Siemianowice Pl. Skargi  - Katowice  Pl. Miarki – Zawodzie Pętla

Na trasie Katowice Brynów Pętla – Katowice Rynek  zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza T-6 i T-16.

Autobusy będą kursowały zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy linii 6 i 16 obsługując przystanki wg poniższego:

kier. Brynów:

Katowice Plac Miarki (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Jordana (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Stadion AWF (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Kościuszki Szpital (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Zgrzebnioka (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Gawronów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Drozdów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Słowików (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Pętla (autobusowy).

kier. Pl. Wolności:

Brynów Pętla (autobusowy) – Brynów Słowików (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Drozdów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Gawronów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Zgrzebnioka (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Kościuszki Szpital (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Stadion AWF (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Jordana (tymczasowy na ul. Skłodowskiej-Curie pomiędzy ul. Jordana i ul. Rymera) – Katowice Plac Miarki (tymczasowy na ul. Miarki w rejonie posesji nr 6 )


 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies