prace Sosnowiec Dańdowka w nocy z dnia 09/10.09.2019 r

W związku z pracami w Sosnowcu w rejonie Dańdówka Klonowa w nocy z dnia 09/10.09.2019 r. w godz.:  23:26 – 04:00 nastąpi zmiana w organizacji ruchu tramwajowego
wg poniższego:

linia tramwajowa nr 27  kursować będzie na trasie:  Będzin Osiedle Zamkowe Pętla – Sosnowiec Dańdówka  Skrzyżowanie

Na trasie Dańdówka Skrzyżowanie – Kazimierz Górniczy Pętla uruchomiona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza kursujaca zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy jak niżej:

kierunek: Kazimierz Górniczy
Dańdówka Skrzyżowanie(autobusowy w pobliżu tramwajowego) – Dańdówka Klonowa(tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Klimontów Makuszyńskiego(tymczasowy
na wysokości tramwajowego) – Klimontów Kolonia Pstrowski(tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Klimontów Policja(tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Klimontów Basen(autobusowy  w kierunku Kazimierza) – Klimontów Hospicjum(autobusowy) – Porąbka Dworzec PKP(autobusowy) – Porąbka Łukasiewicza(autobusowy) – Porąbka Pekińska(tymczasowy usytuowany na ul. Wiejskiej) – Porąbka Wiejska(tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Kazimierz Pętla(autobusowy)
kierunek Dańdówka Skrzyżowanie
Kazimierz Pętla(autobusowy) – porąbka Wiejska(tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Porąbka Pekińska(tymczasowy na usytuowany na ul. Wiejskiej) – Porąbka Łukasiewicza(autobusowy) – Porąbka Dworzec PKP(autobusowy) – Klimontów Hospicjum(autobusowy) – Klimontów Ośr. Opiekuńczy(tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Klimontów Basen(tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Klimontów Policja(tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Klimontów Fińskie Domki(autobusowy) – Dańdowka Klonowa(tymczasowy w rejonie Ronda Żołnierzy Wyklętych) – Dańdówka Skrzyżowanie(autobusowy)

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies