Prace w Katowicach w rejonie Rynku w nocy z dnia 25/26.10.2019 r.

W związku z pracami w Katowicach w rejonie Rynku w godz.: 00:15 – 03:50 w nocy z dnia 25/26.10.2019 r. na trasie linii 6,11,13,16,19 i 43 nastąpią zmiany w organizacji ruchu tramwajowego

- Linia 6 w kursie z przystanku Bytom Szkoła Medyczna o godz.: 23:52 i 00:22 skierują się do Pętli Słonecznej, skąd pojadą do Chorzowa Rynku, a następnie linią 20 zjadą do Zajezdni Zawodzie, w kursie w kier. Placu Miarki o godzinie  23:55, z Placu Miarki przejedzie do Katowice Rondo, gdzie odczeka do godziny planowego kursu w kier. Bytomia i do czasu ukończenia prac kursował będzie na odcinku Bytom Szkoła Medyczna – Katowice Słoneczna Pętla, ponadto od kursu z przystanku Bytom Szkoła Medyczna o godzinie 01:22 do czasu ukończenia prac kursować będzie do Pętli Słonecznej.

- Linia 11 kursować będzie na trasie Ruda Śląska Chebzie pętla – Katowice Pętla Słoneczna

- Linia 13 kursować będzie Siemianowice Plac Skargi – Katowice Pętla Słoneczna

- Linia 16 kursować będzie na trasie Brynów Huberta – Katowice Plac Miarki

Na odcinku Słoneczna Pętla – Katowice Plac Miarki uruchomiona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza  (T-16) wg poniższego:

T – 16 Kierunek Słoneczna Pętla:

Katowice Plac Miarki (tymczasowy w rejonie Pl. Miarki) – Katowice Św. Jana (tramwajowy) – Katowice Rynek Teatr Śląski (tramwajowy) – Katowice Korfantego (autobusowy) – Katowice Rondo (tymczasowy po zjeździe
z Ronda przy Spodku) – Katowice GIG (autobusowy) – Katowice Słoneczna Pętla (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego)

T – 16 Kierunek Plac Miarki:

Katowice Słoneczna Pętla (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego) – Katowice Misjonarzy Oblatów (tymczasowy po zjeździe ze skrzyżowania) – Katowice Rondo (tymczasowy po zjeździe z Ronda) – Katowice Aleja Korfantego (autobusowy) – Katowice Mickiewicza (autobusowy) – Katowice Plac Wolności (autobusowy) – Katowice Dworzec PKP (autobusowy) – Katowice Plac Miarki (tymczasowy w rejonie Pl. Miarki).

Uwaga: nieobsługiwany przystanek tramwajowy: Katowice Św. Jana kierunek Plac Miarki.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies