Prace w Katowicach na pętli Zawodzie w dniu 19.04.2020 r. na trasie linii 7,14,15 i 20

W związku z pracami na pętli Zawodzie w dniu 19.04.2020 r. w godz.: 08:10-17:50 na trasie linii nr 7,14,15 i 20 nastąpią zmiany w organizacji ruchu tramwajowego

- Linia 7 począwszy od kursu o godz.: 06:48 z Bytomia Placu Sikorskiego po przyjeździe do przystanku Katowice Dworzec PKP skieruję się do pętli Chorzów Stadion Śląski skąd włączy się w planowe kursu do Bytomia od przystanku Katowice Dworzec PKP.

- Linia 14 począwszy od kursu o godz.: 7:19 z przystanku Mysłowice Dworzec PKP kursować będą do Zajezdni Zawodzie, gdzie odczekają do planowych kursów w kierunku Mysłowic

- Linia 15 począwszy od kursu o godz.: 7:23 z przystanku Sosnowiec Zagórze pętla kursować będą do Zajezdni Zawodzie, gdzie odczekają do planowanych kursów w kierunku Sosnowca.

- Linia 20 począwszy od kursów o godz.: 8:04 i 8:34 z przystanku Szopienice Pętla kursować będą na trasie Szopienice Pętla – Zawodzie Zajezdnia oraz począwszy od kursów o godz.: 7:52, 8:22 i 8:52 z przystanku Chorzów Rynek kursować będą na trasie Chorzów Rynek – Katowice Plac Wolności .

Na trasie Zawodzie ZajezdniaKatowice Plac Wolności uruchomiona zostanie komunikacja zastępcza T-20 kursująca co 10 minut, która będzie wykonywała kursy za pociągi linii 7, 14, 15 i 20 wg poniższego:

kier. Zawodzie Zajezdnia

Katowice Pl. Wolności (autobusowy przed wjazdem w ul. Sobieskiego) – Katowice Dworzec PKP (autobusowy stanowisko nr 5) – Katowice Pl. Miarki (tramwajowy na ul. Kościuszki) – Katowice Św. Jana (tramwajowy) – Katowice Rynek Teatr Śląski (tramwajowy) – Katowice Damrota (tramwajowy) – Katowice Graniczna (tramwajowy) – Zawodzie Paderewskiego (tramwajowy) – Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Zawodzie Ośrodek Sportowy (autobusowy) – Zawodzie Łączna (autobusowy) – Zawodzie Zajezdnia (autobusowy)

kier. Katowice Plac Wolności

Zawodzie Zajezdnia (autobusowy) – Zawodzie Łączna (autobusowy) – Zawodzie Ośrodek Sportowy (autobusowy) – Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Zawodzie Paderewskiego (tramwajowy) – Katowice Graniczna (tramwajowy) – Katowice Damrota (tramwajowy) – Katowice Szkolna (autobusowy) – Katowice Mickiewicza (autobusowy) – Katowice Pl. Wolności (autobusowy przed wjazdem w ul. Sobieskiego).

Uwaga: Nie zostanie obsłużony przystanek Katowice Dworzec PKP w obu kierunkach jazdy oraz Katowice Rynek kier. Plac Wolności.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies