Prace w Sosnowcu ul. Sienkiewicza w nocy z dnia 01/02.05.2020 r.

W związku z pracami w Sosnowcu ul. Sienkiewicza w rejonie Komendy Policji w nocy z dnia 01/02.05.2020 r. w godz.: 23:55 – 03:50 nastąpią zmiany w organizacji ruchu tramwajowego

- Linia 15 w skróconych kursach o godz.: 0:52 i 3:35 z Zagórza , po przyjeździe do przystanku Sosnowiec Dworzec PKP włączy się od przystanku Sosnowiec Aleja Zwycięstwa w planowy kurs powrotny do Zagórza.

- Linia 21 w kursie o godz.: 03:04 po przyjeździe do przystanku Sosnowiec Aleja Mireckiego zostanie skierowany do przystanku Sosnowiec Dworzec PKP, gdzie włączy się od przystanku Sosnowiec Aleja Zwycięstwa w planowy kurs powrotny do Milowic.

- Linia 26 w kursach o godz.:23:56, 00:56 i 02:31 z dworca PKP w Mysłowicach zawrócą na przystanku Sosnowiec Ostrogórska, skąd po połączeniu z komunikacją zastępczą włączą się w planowe kursy powrotne.

- Linia 27 od strony Będzina będzie kursowała na trasie Będzin Osiedle Zamkowe Pętla – Sosnowiec Milowice Pętla, a od strony Kazimierza Górniczego na trasie Kazimierz Górniczy Pętla – Sosnowiec Ostrogórska

Na trasach wyłączonych z komunikacji tramwajowej kursowała będzie komunikacja zastępcza wg poniższego:

Trasa T-15:
Sosnowiec Dworzec PKP (autobusowy) – Sosnowiec Dęblińska (tymczasowy na wysokości tramwajowego) -Sosnowiec Wspólna (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Sosnowiec Małachowskiego (tramwajowy) -Sosnowiec Aleja Zwycięstwa (tramwajowy)
Przystanki przesiadkowe: Sosnowiec Dworzec PKP, Sosnowiec Aleja Zwycięstwa
Trasa T-21:
Sosnowiec Dworzec PKP (autobusowy) – Sosnowiec Dęblińska (tymczasowy na wysokości tramwajowego) -
Sosnowiec Wspólna (tymczasowy na wysokości tramwajowego)- Sosnowiec Małachowskiego (tramwajowy) -
Sosnowiec Aleja Zwycięstwa (tramwajowy)
Przystanki przesiadkowe: Sosnowiec Dworzec PKP, Sosnowiec Aleja Zwycięstwa
Trasa T-26
kier. Mysłowice:
Sosnowiec Dworzec PKP (autobusowy) – Sosnowiec Dęblińska (tymczasowy na wysokości tramwajowego) -Sosnowiec Wspólna (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Sosnowiec Ostrogórska (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Sosnowiec Sąd (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Sosnowiec Rondo Ludwik (autobusowy)
Trasa T-26
kier. Sosnowiec: Sosnowiec Rondo Ludwik (autobusowy) – Sosnowiec Sąd (tymczasowy na wysokości tramwajowego) -Sosnowiec Ostrogórska (autobusowy) – Sosnowiec Małachowskiego (tramwajowy) – Sosnowiec Aleja Zwycięstwa (tramwajowy)
Przystanki przesiadkowe: Sosnowiec Rondo Ludwik
Trasa T-27
kier. Kazimierz:
Sosnowiec Dworzec PKP (autobusowy) – Sosnowiec Dęblińska (tymczasowy na wysokości tramwajowego) -Sosnowiec Wspólna (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Sosnowiec Ostrogórska (tymczasowy nawysokości tramwajowego) – Sosnowiec Sąd (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Sosnowiec Rondo Ludwik (autobusowy)
Trasa T-27
kier. Sosnowiec:
Sosnowiec Rondo Ludwik (autobusowy) – Sosnowiec Sąd (tymczasowy na wysokości tramwajowego) -Sosnowiec Ostrogórska (autobusowy) – Sosnowiec Małachowskiego (tramwajowy) – Sosnowiec AlejaZwycięstwa (tramwajowy)
Przystanki przesiadkowe: Sosnowiec Rondo Ludwik, Sosnowiec Dworzec PKP

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies