Prace w rejonie zajezdni Gliwice w dniach 9-10.01.2021 r.

Podaje się do wiadomości, że w związku z pracami w rejonie zajezdni w Gliwicach od godz.: 07:00 w dniu 09.01.2021 r. do godz.: 23:50 w dniu 10.01.2021 r. nastąpią zmiany w organizacji ruchu tramwajowego:

- Linia 1 kursowała będzie na trasie Chebzie Pętla – Zabrze Słowackiego

- Linia 2 kursowała będzie na trasie Biskupice Zamkowa – Zabrze Słowackiego

- Linia 4 kursowała będzie na trasie Zaborze Pętla – Zabrze Słowackiego

W dniu 09.01.2021 r.

- Pociągi linii 3 po zakończeniu kursowania nie wykonają kursów zjazdowych do zajezdni Gliwice (odbedą postój na pętli Zaborze).

- Pociągi linii 29 i 17 nie wykonają kursów wyjazdowych/zjazdowych z/do zajezdni Gliwice (obsługiwane będą przez zajezdnie Stroszek).

- Pociągi linii 43 wykonają planowe kursy wyjazdowe od pętli Zaborze w kierunku Chebzia, w kursach zjazdowych po przyjeździe do pętli Zaborze zawrócą i  skierują się do zajezdni Chorzów Batory.

W dniu 10.01.2021 r.

- Pociągi linii 3 włączą się w planowe kursy od przystanku Zabrze Brysza, w kursach zjazdowych po przyjeździe w rejon połączenia torowego za przystankiem Zabrze Słowackiego, odczekają do zakończenia prac.

- Pociągi linii 9 włączą się w planowe kursy wyjazdowe od pętli Zaborze w kierunku Chebzia.

- Pociąg linii 17 nie wykona kursów wyjazdowych/zjazdowych z/do zajezdni Gliwice (obsługiwany będzie przez zajezdnie Stroszek).

Uwaga:

Dodatkowy pociąg Linii 4 wykona na trasie Zaborze Pętla – Zabrze Słowackiego kursy zjazdowe/wyjazdowe pociągów, które nie wykonają planowych zjazdów do zajezdni Gliwice w nocy z dnia 9/10.01.2021 r.

Na odcinku Zabrze Słowackiego – Gliwice Zajezdnia zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza T-1 kursująca wg poniższego:

kierunek Gliwice

Zabrze Słowackiego (autobusowy) – Maciejów Kondratowicza (autobusowy) – Maciejów Knurowska (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Gliwice Zajezdnia (autobusowy)

kierunek Zabrze

Gliwice Zajezdnia (autobusowy) – Maciejów Knurowska (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Maciejów Kondratowicza (autobusowy) – Zabrze Słowackiego (autobusowy)

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies