Przedsiębiorstwo Fair Play

 
Dla Pasażera
 

Komunikaty Komunikaty jako RSS

28/29.05.2016r. prace na ul. Bytomskiej
w Świętochłowicach

04- 05.06.2016 r. prace w Chorzowie

30/31.05.i 31.05/01.06.2016r.prace na ul.Tarnopolskiej w Zabrzu

Zmiany rozkładów jazdy na linii nr 0

Funkcjonowanie komunikacji tramwajowej w dniach 02 i 27. 05.2016 r.

» Więcej komunikatów

Rozkłady jazdy

KZK GOP
 

Taryfy i bilety

Tramwaje Śląskie S.A. świadczą usługi przewozowe na rzecz Komunikacyjnego Związku Komunalnego GOP w Katowicach. W naszych tramwajach obowiązuje taryfa opłat KZK GOP.

» Cennik opłat
» Taryfa przewozowa
» Zasady porządkowe

Nieruchomosc Bedzin

Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Majowy numer Silesia Tram News

Silesia TramNews 05/2016Po kliknięciu obrazka obok można pobrać nowy oraz archiwalne numery naszego branżowego miesięcznika. W aktualnym numerze znajdziecie Państwo m.in. wywiad z Prezydentem Dąbrowy Górniczej, relację z Dni Otwartych Funduszy Europejskich, zaproszenie na Industriadę oraz sporo ciekawych informacji o regionie oraz działalności naszej Firmy. Zapraszamy do lektury.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

To już III edycja akcji „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. W dniach 12-15.05.2016 r. w całej Polsce odbywa się wiele wydarzeń związanych z promocją inwestycji dofinansowanych przez Unię Europejską. Tramwaje Śląskie włączyły się w akcję w pierwszym dniu jej trwania. Więcej…

Badania ankietowe dla Tramwajów Śląskich

W ostatnich latach w śląskich i zagłębiowskich miastach bardzo pozytywnie zmienia się komunikacja tramwajowa. Dalsza poprawa możliwości i warunków podróżowania tramwajami wymaga jednak stałej wymiany na nowoczesny, dotychczas eksploatowanego taboru oraz modernizacji istniejących i budowy nowych torowisk. Więcej…

Kwietniowy numer “Silesia Tram News”

Silesia TramNews 04/2016Po kliknięciu obrazka obok można pobrać najnowszy oraz archiwalne numery naszego tramwajowego miesięcznika. W bieżącym znaleźć można sporo informacji regionalnych oraz związanych z działalnością naszej firmy, w tym relacje z targów komunikacyjnych oraz konferencji transportowej. Sporo miejsca poświęcamy rocznicy wybuchu  III Powstania Śląskiego. Zapraszamy do pobierania oraz czytania.

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies