Przedsiębiorstwo Fair Play 2013

 
Dla Pasażera
 

Komunikaty Komunikaty jako RSS

01.09.2014 r. zmiany w funkcjonowaniu komunikacji tramwajowej

23.08.2014 r. zmiany w funkcjonowaniu komunikacji tramwajowej

02.08.2014 r. zmiana organizacji ruchu w Katowicach

» Więcej komunikatów

Rozkłady jazdy

KZK GOP
 

Taryfy i bilety

Tramwaje Śląskie S.A. świadczą usługi przewozowe na rzecz Komunikacyjnego Związku Komunalnego GOP w Katowicach. W naszych tramwajach obowiązuje taryfa opłat KZK GOP.

» Cennik opłat
» Taryfa przewozowa
» Zasady porządkowe

Nieruchomosc Bedzin

Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Slalom między tramwajami na… rolkach

W lipcu do Zakładu Usługowo Remontowego Tramwajów Śląskich S.A. w Chorzowie zawitała grupa rolkarzy – specjalistów od freestyle slalomu. Efekt tej wizyty w formie zdjęć i filmu można już podziwiać – zachęcamy, bo naprawdę warto! Więcej…

Sierpniowy numer “Silesia Tram News”

Silesia TramNews 08/2014Zapraszamy do pobierania najnowszego numeru naszej branżowej gazety oraz numerów archiwalnych – po kliknięciu obrazka obok.

W najnowszym numerze znajdziecie Państwo aktualne informacje o naszych inwestycjach, artykuł o rolkarzach w warsztacie tramwajowym a także sporo ciekawych informacji z naszego regionu.

Powrót tramwajów do Szopienic i Mysłowic

Za Tramwajami Śląskimi kolejny etap prac na ul. Obrońców Westerplatte w Katowicach. Od soboty 23.08.2014 r. wznowiony zostanie ruch tramwajowy z Zawodzia przez Szopienice do Mysłowic. W tym drugim mieście zakończyła się inwestycja przy ul. Obrzeżnej Północnej.

Więcej…

Tory przy Parku Śląskim gotowe

Dobiegają końca prace modernizacyjne torowiska wzdłuż Parku Śląskiego. Wykonawca zakończył budowę ostatniego fragmentu – od Wesołego Miasteczka do ZOO. W długi sierpniowy weekend (15-17.08.2014 r.) nastąpi przerwa w ruchu tramwajów, w tracie której zlikwidowane zostaną ostatnie rozjazdy technologiczne. Więcej…

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies