Nieruchomosc Bedzin

Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Tramwajarze obronili mistrzostwo!

Piłkarska reprezentacja oldbojów Tramwajów Śląskich obroniła tytuł Mistrza Polski! Nieco gorzej spisała się drużyna w kategorii open, która uplasowała się na 5 miejscu. Turniej rozegrano w Sierakowie. Więcej…

Fotorelacja z Dnia Dziecka

1 czerwca, jak co roku, na linii tramwajowej nr 38 kursował “cukierkowy tramwaj”. Tramwaje Śląskie S.A. na końcowym przystanku przygotowały dla dzieci niespodzianki.

Więcej…

Tramwajem dla czystego powietrza w Katowicach

W środę 31 maja br. o godz. 11:45 na katowickim Rynku (przed Teatrem Śląskim) odbył się happening „Tramwajem dla czystego powietrza”, którego organizatorami byli: Katowicki Alarm Smogowy i Tramwaje Śląskie S.A.
Celem wydarzenia było zwrócenie uwagi katowiczan na stan jakości powietrza oraz zaktywizowanie mieszkańców miasta do podejmowania działań na rzecz poprawy jakości powietrza w Katowicach.

Więcej…

Majowy numer “Silesia Tram News”

Silesia TramNews maj 2017Klikając obrazek obok można pobrać najnowszy oraz starsze numery naszego tramwajowego czasopisma. Aktualny numer zawiera jak zwykle sporo ciekawych informacji, a wśród nich: zmiany w Zarządzie naszej Firmy, relacja z realizacji inwestycji, zaproszenie na “Industriadę” oraz do górnośląskich, zabytkowych schronów. Zapraszamy do lektury!

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies