Nieruchomosc Bedzin

Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Lipcowy numer “Silesia Tram News”

Silesia TramNews 07/2015Zapraszamy do pobierania najnowszego oraz archiwalnych numerów naszego miesięcznika “Silesia Tram News”. Można to uczynić klikając obrazek obok. Aktualny numer zawiera tradycyjną już relację z realizacji naszych inwestycji oraz sporo ciekawych informacji regionalnych, m.in.: spacer po Gliwicach oraz informację o Tour de Pologne.

Świętochłowice – tramwaje wracają na swoje trasy; przerwa w ruchu na chorzowskim Rynku

Dobiega końca modernizacja torowiska wzdłuż ul. Bytomskiej w Świętochłowicach. Tydzień po otwarciu skrzyżowania w Piaśnikach dla ruchu samochodowego, od poniedziałku 27.07.2015 r. na swoje trasy wrócą tramwaje.  Z powodu kolejnego etapu prac przy centrum przesiadkowym, zawieszony zostanie ruch tramwajów przez chorzowski Rynek. Więcej…

Zmiany w kursowaniu tramwajów w Zabrzu od 18.07. br.

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji tramwajowej od 18 lipca br, w związku z rozpoczęciem prac modernizacyjnych w Zabrzu.

Więcej…

3,5 km nowych torowisk w Zabrzu

Od 18 lipca br. rozpoczną się prace modernizacyjne torowisk tramwajowych w Zabrzu. Inwestycję wzdłuż ulic Lutra, Brysza, Wolności i Bytomskiej na zlecenie Tramwajów Śląskich S.A. zrealizuje firma SKANSKA SA. Wartość zadania wyniesie ok. 25 mln zł brutto.

Więcej…

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies