Nieruchomosc Bedzin

Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Prace w Rudzie Śląskiej wchodzą w drugi etap

Modernizacja torowiska wzdłuż ul. Niedurnego w Rudzie Śląskiej wkracza w drugi etap. Od wtorku 27.06.2017 r. zmieni się organizacja ruchu kołowego, wprowadzając ruch jednokierunkowy na odcinku od ul. Planty Kowalskiego do ul. Chorzowskiej. Tego samego dnia na wskazanym odcinku rozpoczną się prace w zakresie torowym. Więcej…

Tramwajarze obronili mistrzostwo!

Piłkarska reprezentacja oldbojów Tramwajów Śląskich obroniła tytuł Mistrza Polski! Nieco gorzej spisała się drużyna w kategorii open, która uplasowała się na 5 miejscu. Turniej rozegrano w Sierakowie. Więcej…

Fotorelacja z Dnia Dziecka

1 czerwca, jak co roku, na linii tramwajowej nr 38 kursował “cukierkowy tramwaj”. Tramwaje Śląskie S.A. na końcowym przystanku przygotowały dla dzieci niespodzianki.

Więcej…

Tramwajem dla czystego powietrza w Katowicach

W środę 31 maja br. o godz. 11:45 na katowickim Rynku (przed Teatrem Śląskim) odbył się happening „Tramwajem dla czystego powietrza”, którego organizatorami byli: Katowicki Alarm Smogowy i Tramwaje Śląskie S.A.
Celem wydarzenia było zwrócenie uwagi katowiczan na stan jakości powietrza oraz zaktywizowanie mieszkańców miasta do podejmowania działań na rzecz poprawy jakości powietrza w Katowicach.

Więcej…

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies