Mikołaja spotkasz w tramwaju

5.12.2014

W sobotę 6 grudnia św. Mikołaja spotkać można niemal wszędzie. Będzie też jeździł tramwajami w kliku śląskich i zagłębiowskich miastach, wszystkich pasażerów Tramwaje Śląskie zapraszają na spotkanie z ulubionym świętym wszystkich dzieci.

Świętemu Mikołajowi wyraźnie spodobało się w wagonach tramwajowych. Kolejny rok z rzędu, dzień 6 grudnia spędzi bowiem w wagonach wożących pasażerów w miastach Aglomeracji Śląsko-Zagłębiowskiej. W działaniach św. Mikołaja wspierają Tramwaje Śląskie S.A., które przygotowały dwa wagony specjalne – w Rejonie nr 1 w Będzinie i w Rejonie nr 2 w Katowicach. W Bytomiu św. Mikołaja będzie można spotkać w zabytkowym wagonie typu N, kursującym na linii nr 38 wzdłuż ul. Piekarskiej, w godzinach od 9:30 do 18:34. W Zabrzu słodkości od Mikołaja czekać będą na dzieci w tramwaju linii nr 4, kursującym od zajezdni w Gliwicach do pętli w Zaborzu, w godzinach od 9:11 do 16:19.

Zajezdnia w Będzinie przygotowuje dla św. Mikołaja wagon specjalny, który w godzinach od 10:00 do 17:00 kursować będzie w Będzinie, Czeladzi, Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu, zaś zajezdnia w Katowicach wyśle na tory wagon specjalny, który w godzinach od 9:00 do 16:15 będzie kursować między Katowicami a Chorzowem. Na wszystkie dzieci, które 6 grudnia natkną się na św. Mikołaja w którymś z tramwajów Czekać będzie słodki poczęstunek.


ROZKŁAD JAZDY POCIĄGÓW SPECJALNYCH

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies