Tramwaje Śląskie ze Złotym Certyfikatem “Przedsiębiorstwo Fair Play”

10.12.2013

Trzeci rok z rzędu Tramwaje Śląskie S.A. uhonorowane zostały przez Krajową Izbę Gospodarczą certyfikatem “Przedsiębiorstwa Fair Play”. Wyróżnienie w postaci Złotego Certyfikatu, podczas uroczystej gali 6 grudnia 2013 r. w Warszawie odebrał Prezes Zarządu Tadeusz Freisler. “Przedsiębiorstwo Fair Play” jest najstarszym ogólnopolskim programem certyfikującym w obszarze etyki biznesu i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Po raz pierwszy spółka Tramwaje Śląskie ubiegała się o certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” trzy lata temu. Zarząd Spółki nie wahał się poddać obiektywnej weryfikacji niezależnej instytucji będąc przekonanym, że Spółka utrzymuje wysoki standard współpracy z partnerami biznesowymi, a także relacji między przełożonymi a pracownikami oraz pracownikami a klientami, którymi są pasażerowie tramwajów. To przekonanie znalazło odzwierciedlenie w niezależnych badaniach i przełożyło się na przyznanie certyfikatów w latach 2011 i 2012. Tegoroczna edycja była trzecią z rzędu, podczas której Tramwaje Śląskie S.A. zostały docenione i wyróżnione certyfikatem. Tym razem jednak jest to już Złoty Certyfikat “Przedsiębiorstwo Fair Play”. - Cieszymy się, że kapituła po raz kolejny wyróżniła naszą Spółkę. To dowód na to, że codzienna praca w firmie odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów - mówi Prezes Zarządu Tramwajów Śląskich S.A. Tadeusz Freisler.

Zachęcamy do lektury artykułu pt. “Ekologia i bezpieczeństwo na trasach Tramwajów Śląskich” opublikowanego na stronie programu “Przedsiębiorstwo Fair Play”.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies