Spółka Tramwaje Śląskie S.A. świadczy usługi przewozowe na rzecz Zarządu Transportu Metropolitalnego. W naszych tramwajach obowiązuje taryfa opłat ZTM.
Zgodnie z par. 3 ust 2 Regulaminu rekrutacji, informujemy o przedłużeniu terminu rekrutacji do momentu zrekrutowania pełnej grupy uczestników. Formularze nadal można składać w formie elektronicznej na adres: zdrowie@tram-silesia.pl lub osobiście w sekretariatach Rejonów/Zakładów. Rekrutacja ma charakter ciągły.
Zachęcamy do skorzystania z oferty, w szczególności ze szkolenia pn. „Radzenie sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym”, a także z możliwości otrzymania sprzętu ergonomicznego (m.in. piłeczki do rehabilitacji i treningu dłoni). Do Projektu mogą się zgłosić wszyscy pracownicy (biurowi, jak i fizyczni) zatrudnieni w spółce Tramwaje Śląskie S.A. na podstawie umowy o pracę w wymiarze min. ½ etatu.
Regulamin rekrutacji oraz Formularz rekrutacyjny pozostają w niezmienionej treści.
15.06.2026 r. Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego WORD w Katowicach gościło uczestników finału konkursu dotyczącego bezpieczeństwa kolejowego. Więcej…
Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, jak co roku u progu wakacji, zamieni się w wielką scenę mikroturystyki. 27.06.2026 r. będzie można uczestniczyć w wycieczce po chorzowskiej zajezdni tramwajowej, miejscu, gdzie industrialna przeszłość regionu spotyka się ze współczesną techniką. Więcej…