Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Tramwaje stop – prace start! Zmiany na ul. 3 Maja w Chorzowie od 25 stycznia

Choć prace przy gruntownej modernizacji ulicy 3 Maja w Chorzowie rozpoczęły się już 5 listopada ubiegłego roku, to dopiero 25 stycznia wstrzymany zostanie tu ruch tramwajów i wykonawca przystąpi do prac w zakresie torowym. Linia nr 11 pojedzie do zajezdni Łagiewniki.

Więcej…

Orkiestrowy tramwaj ponownie w Bytomiu

Od kilku lat przy okazji finału Wielkiej Orkiestra Świątecznej Pomocy spółka Tramwaje Śląskie S.A. i Klub Miłośników Transportu Miejskiego w Chorzowie Batorym współpracują z bytomskim hufcem ZHP. W tym roku ponownie działać będą wspólnie w wyjątkowym orkiestrowym tramwaju linii S28!

Więcej…

Pracuj z nami – 8 ofert w Chorzowie, Gliwicach i Katowicach!

Spółka Tramwaje Śląskie S.A., ceniony i pewny pracodawca, poszukuje pracowników różnych specjalności. Aktualnie trwa rekrutacja na 8 stanowisk pracy. Sprawdź – może szukamy właśnie Ciebie!

Więcej…

Sylwester na Stadionie Śląskim? Najlepiej wybrać się tramwajem!

Po raz drugi samorząd województwa śląskiego, Miasto Katowice oraz telewizja Polsat organizują imprezę sylwestrową na Stadionie Śląskim! Ubiegłoroczne wydarzenie zgromadziło na miejscu – według przedstawicieli Stadionu Śląskiego – ponad 41 tys. osób. Podobnie jak przed rokiem, tak i teraz, znacząco wzmocniona będzie oferta komunikacji tramwajowej zarówno dojazdu na imprezę, jak i powrotu ze Stadionu Śląskiego.

Więcej…

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies