Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY
WARSZTATÓW TRAMWAJOWYCH
W CHORZOWIE

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!

Przerwa w ruchu tramwajów do katowickiego Brynowa i między Będzinem a Sosnowcem

Dobiega końca budowa Centrum przesiadkowego Brynów w Katowicach. W ostatnim etapie prac konieczne jest 5-dniowe wstrzymanie ruchu tramwajów. Z kolei przez dwa tygodnie nie będą kursować tramwaje między Sosnowcem a Będzinem – to kolejny etap przebudowy torowiska w tej relacji.

Więcej…

Wrześniowy numer “Silesia Tram News”

Silesia Tram News wrzesień 2020Zapraszamy do pobierania oraz lektury naszego tramwajowego miesięcznika. Aktualny numer jak zwykle zawiera wiele ciekawych i ważnych informacji m.in.: najnowsze zmiany w rozkładzie jazdy, sprawozdanie z realizacji inwestycji, relację z rozpoczęcia budowy nowej linii tramwajowej w Sosnowcu; zapraszamy też do zwiedzenia Jemielnicy oraz na Dzień Otwarty Zajezdni Tramwajowej. Miłej lektury!

Ruszyła budowa nowej linii tramwajowej w Sosnowcu Zagórzu

Na ten moment mieszkańcy sosnowieckiego Zagórza czekali 38 lat. We wtorek 22.09.2020 r. wbita została symboliczna „pierwsza łopata” na placu budowy nowej linii tramwajowej, która od istniejącej pętli doprowadzona zostanie do ronda im. Jana Pawła II. Pod koniec stycznia 2023 roku po nowych torach zaczną kursować tramwaje.

Więcej…

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies