Nieruchomość Będzin

Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Moniuszko zabrzmi w bytomskich tramwajach – wielkie święto opery w Bytomiu

Spółka Tramwaje Śląskie S.A. włączyła się w organizowany przez Operę Śląską w Bytomiu piknik artystyczno-społeczny, wpisujący się w obchody Roku Moniuszkowskiego. Wśród wielu atrakcji znajdzie się występ artystów Opery Śląskiej w tramwajach kursujących w Bytomiu. Więcej…

Nabór kandydatów na kurs motorniczego tramwaju

Spółka TRAMWAJE ŚLĄSKIE S.A.

ogłasza

nabór kandydatów na BEZPŁATNY kurs

MOTORNICZEGO TRAMWAJU

(zgłoszenia do 24.06.2019 r.)

Więcej…

Zabytkowym tramwajem po trasach w sercu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

W minioną niedzielę wystartowała Metropolitalna Tramwajowa Linia Turystyczna. Zabytkowym składem typu N z lat 50. XX wieku we wszystkie niedziele i święta do końca września będzie można podróżować między centrum Katowic na Stadionem Śląskim w Chorzowie. Zapraszamy do skorzystania z niezwykłej okazji do podróży w czasie oraz pomiędzy znanymi i lubianymi miejscami w stolicy Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Więcej…

Dzień dziecka z tramwajami [GALERIA]

Tegoroczny Dzień dziecka spółka Tramwaje Śląskie S.A. obchodziła w dwojaki sposób. Tradycyjnie, 1 czerwca, w wagonie typu N linii nr 38 w Bytomiu motorniczy częstował wszystkich pasażerów, a szczególnie dzieci, firmowymi krówkami, a sam wagon ozdobiony był kolorowymi balonami. Druga odsłona Dnia dziecka nastąpiła w środę 5 czerwca, kiedy grupa dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 55 w Sosnowcu odwiedziła zajezdnię Rejonu nr 2 w Katowicach Zawodziu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wycieczki przedszkolaków.

Więcej…

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies