Nieruchomość Będzin

Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Zapraszamy na Dzień Otwarty Zajezdni Tramwajowej w Katowicach

 

Więcej…

Ogłaszamy coroczny konkurs fotograficzny!

Każdego roku spółka Tramwaje Śląskie S.A. ogłasza konkurs fotograficzny, którego rozstrzygnięcie następuje w trakcie Dnia Otwartego Zajezdni. Tegoroczny konkurs odbywa się pod hasłem: „Tramwaj w stolicy Metropolii”. Na konkursowe prace czekamy do 13 września.

Więcej…

Bytomska Blues bana już w najbliższą sobotę

Ta impreza wrosła już na stałe w kulturalny krajobraz Bytomia. Miłośnicy bluesa do „Blues bany” wsiądą bowiem już po raz siódmy, a na przejażdżkę organizatorzy zapraszają w sobotę 7 września na plac Sikorskiego w Bytomiu.

Więcej…

Sierpniowy numer “Silesia Tram News”

Silesia Tram News sierpień 2019Gorący sierpniowy numer “Silesia Tram News” już jest. W tym wydaniu zapraszamy m.in. do przeczytania ciekawego wywiadu z Wiceministrem Inwestycji i Rozwoju Grzegorzem Pudą, obejrzenia galerii zdjęć z niezwykłej lekcji historii w tramwaju czy wybrania się na wycieczkę do Żywca wraz z naszym przewodnikiem. Ponadto numer zawiera zaproszenia na wrześniowe wydarzenia – Dzień Otwarty Zajezdni w Katowicach, Bieg 15tka z Sosnowca do Katowic czy Blues Bana. Zapraszamy do lektury! Bieżący oraz archiwalne numery można pobrać klikając obrazek obok.

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies