Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Zakochani są wśród… pasażerów tramwajów

Muzyka na żywo w wykonaniu saksofonisty, karaoke, tańce, wyznania miłości, wzruszające historie a do tego konkursy z nagrodami i słodkie poczęstunki – to wszystko w Dzień Zakochanych towarzyszyło pasażerom najbardziej romantycznego tramwaju – „Zakochanej Bany”.

Więcej…

Pierwszy nowy wagon dla Tramwajów Śląskich gotowy [ZDJĘCIA]

Po blisko dwóch latach od podpisania umowy ze spółką Tramwaje Śląskie S.A. firma Modertrans Poznań Sp. z o.o. zakończyła budowę pierwszego wagonu. W sobotę 15.02.2020 r. tramwaj został przewieziony do MPK w Poznaniu, gdzie będzie przechodził proces homologacyjny.

Więcej…

Wyjątkowo „okrągłe” 38. urodziny

W poniedziałek 10 lutego br. minęła 38. rocznica uruchomienia w obecnym kształcie jedynej w swoim rodzaju, jednej z najkrótszych w Europie, tramwajowej linii nr 38 w Bytomiu. Z tej okazji spółka Tramwaje Śląskie S.A., Klub Miłośników Transportu Miejskiego w Chorzowie Batorym, Urząd Miasta Bytom i Zarząd Transportu Metropolitalnego zorganizowali wyjątkowe „urodziny”.

Więcej…

Spędź Walentynki w „Zakochanej banie”

Już jutro Walentynki, a zatem, jak co roku, na torach w Katowicach pojawi się wyjątkowy tramwaj – „Zakochana Bana”. W tym roku romantyczny tramwaj będzie kursować między pl. Wolności, pętlą Słoneczna a pl. Miarki w Katowicach. Wśród atrakcji m.in. konkursy z nagrodami i muzyka na żywo!

Więcej…

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies