Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Pracuj z nami – 8 ofert!

Spółka Tramwaje Śląskie S.A., ceniony i pewny pracodawca, poszukuje pracowników różnych specjalności. Aktualnie trwa rekrutacja na 8 stanowisk pracy. Sprawdź – może szukamy właśnie Ciebie!

Więcej…

Kwietniowy numer “Silesia Tram News”

Silesia Tram News - kwiecień 2021Klikając obrazek obok można pobrać najnowszy oraz archiwalne numery naszej branżowej gazety. Świeży numer zawiera wiele ważnych i ciekawych artykułów m.in.: o dostawie ostatniego z zamówionych nowych tramwajów, o problemie niewłaściwego parkowania w obrębie torowisk tramwajowych, o zmianach w przepisach ruchu drogowego, o wycieczce do Miasteczka Śląskiego czy o propozycji nowym projekcie wizualinym przystanków tramwajowych. Zapraszamy do lektury!

Parkuj właściwie. Zachowaj 1 metr od torowiska

Jaki wpływ na ruch tramwajów ma sposób parkowania przez kierowców samochodów? W wielu sytuacjach – ogromny! Przekonać się o tym można za każdym razem, gdy przez źle zaparkowane auto, wstrzymywany jest ruch tramwajów. Dlatego spółka Tramwaje Śląskie po raz kolejny przypomina kierowcom: Parkuj właściwie. Zachowaj 1 metr od torowiska!

Więcej…

PESA dostarczyła ostatni wagon zamówienia podstawowego dla Tramwajów Śląskich

W czwartek 22.04.2021 r. nad ranem do zajezdni spółki Tramwaje Śląskie S.A. w Katowicach dostarczony został 35 nowy tramwaj wyprodukowany przez firmę PESA Bydgoszcz SA. To ostatni wagon z zamówienia podstawowego. W ramach opcji bydgoski producent dostarczy na Śląsk jeszcze 5 wagonów.

Więcej…

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies