Nieruchomość Będzin

Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Medal dla każdego – wystarczy pobiec wzdłuż linii tramwajowej

Wiemy już jak będą wyglądać medale, które zawisną na szyjach wszystkich biegaczy, którzy przebiegną 15-kilometrowy dystans biegu “15tka z Sosnowca do Katowic”. Do startu biegu zostało 16 dni. Wciąż jeszcze można się zapisać, choć lista startowa liczy już 480 nazwisk! Czy padnie rekord frekwencji?

Więcej…

Tramwaje do Parku Śląskiego wrócą już w piątek

Ze względu na Fest Festival, który w najbliższy weekend będzie się odbywał w Parku Śląskim i konieczność zapewnienia skutecznej komunikacji zarówno gościom festiwalu jak i mieszkańcom Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, chcącym spędzić przedostatni wakacyjny weekend w Parku Śląskim, spółka Tramwaje Śląskie S.A., we współpracy z wykonawcami prac modernizacyjnych, przeorganizowała roboty w taki sposób, by wczesnym popołudniem w piątek 23.08. tramwaje mogły wrócić na trasę między Chorzowem a Katowicami.

Więcej…

Prace torowe przy katowickim Rondzie

Przez najbliższe 12 dni (20-31.08.2019 r.) realizowane będą prace modernizacyjne rozjazdów tramwajowych w rejonie katowickiego Ronda. Tym samym pasażerowie muszą liczyć się ze zmianami w funkcjonowaniu komunikacji tramwajowej pomiędzy Katowicami a Chorzowem i Siemianowicami Śląskimi. Uruchomione będą linie komunikacji zastępczej.

Więcej…

Wyrusz w podróż powstańczym tramwajem i przenieś się w lata Powstań Śląskich!

W dniach 14 -  24 sierpnia 2019 r. po miastach Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii będzie kursował tramwaj powstańczy upamiętniający 100-lecie I Powstania Śląskiego. Będzie to wyjątkowy wagon kursujący jako linia nr 100, w którym na pasażerów czeka szereg atrakcji połączonych z nietypową lekcją historii.

Więcej…

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies