Nieruchomosc Bedzin

Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Sosnowiec – trzy tygodnie bez tramwaju do Milowic

Ostatni raz podczas modernizacji ul. Piłsudskiego w Sosnowcu zawieszony zostanie ruch tramwajów do Milowic. Potrwa 3 tygodnie, ale od grudnia tramwaje będą już kursować po dwóch nowych torach.

Więcej…

12 listopada: rozkład jak w sobotę

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP informuje, że w związku z przyjęciem Ustawy o Święcie Narodowym z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej w poniedziałek 12 listopada 2018 r. komunikacja autobusowa i tramwajowa organizowana przez KZK GOP będzie funkcjonowała według rozkładów jazdy obowiązujących w soboty.

Więcej…

Aleksandra Krztoń „Motorniczym roku 2018”!

Parafrazując znane przysłowie, Aleksandra Krztoń – motornicza z Rejonu nr 4 w Gliwicach – może powiedzieć: „Do dwóch razy sztuka”! Bowiem już przy swoim drugim starcie w konkursie na “Najlepszego Motorniczego spółki Tramwaje Śląskie S.A.” okazała się najlepsza. Więcej…

Prace torowe przy katowickim Rondzie

12 dni mają potrwać prace remontowe głowicy rozjazdowej torowiska tramwajowego przy katowickim rondzie im. gen. J. Ziętka. W tym czasie zmieni się organizacja ruchu tramwajowego a utrudnienia dotkną również kierowców samochodów.

Więcej…

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies