Nieruchomość Będzin

Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Moniuszko zabrzmi w bytomskich tramwajach – wielkie święto opery w Bytomiu

Spółka Tramwaje Śląskie S.A. włączyła się w organizowany przez Operę Śląską w Bytomiu piknik artystyczno-społeczny, wpisujący się w obchody Roku Moniuszkowskiego. Wśród wielu atrakcji znajdzie się występ artystów Opery Śląskiej w tramwajach kursujących w Bytomiu. Więcej…

Nabór kandydatów na kurs motorniczego tramwaju

Spółka TRAMWAJE ŚLĄSKIE S.A.

ogłasza

nabór kandydatów na BEZPŁATNY kurs

MOTORNICZEGO TRAMWAJU

(zgłoszenia do 24.06.2019 r.)

Więcej…

Zabytkowym tramwajem po trasach w sercu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

W minioną niedzielę wystartowała Metropolitalna Tramwajowa Linia Turystyczna. Zabytkowym składem typu N z lat 50. XX wieku we wszystkie niedziele i święta do końca września będzie można podróżować między centrum Katowic na Stadionem Śląskim w Chorzowie. Zapraszamy do skorzystania z niezwykłej okazji do podróży w czasie oraz pomiędzy znanymi i lubianymi miejscami w stolicy Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Więcej…

Majowy numer “Silesia Tram News”

Silesia Tram News maj 2019Nowy numer naszego tramwajowego miesięcznika zawiera sporo ważnych i ciekawych informacji m.in.: relację z naszych placów budowy, odwiedziny w przepięknym zamku w Mosznej na Opolszczyźnie oraz zaproszenie na Szlak Zabytków Techniki. Ponadto relację z wyjątkowego koncertu w tramwaju oraz wydarzeń związanych z Unią Europejską. Nowy oraz archiwalne numery czasopisma można pobrać klikając obrazek obok.

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies