Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Tramwaj Powstańczy w 100 rocznicę II Powstania Śląskiego

Zbliża się 100. rocznica II Powstania Śląskiego. Podobnie jak przed rokiem, na tę okoliczność uruchomiony zostanie wyjątkowy powstańczy tramwaj, który tym razem zagości także w 4 miastach poza naszym regionem. W Górnośląsko Zagłębiowskiej Metropolii Tramwaj powstańczy do Niepodległej wyruszy już w poniedziałek 17 sierpnia.

Więcej…

Pracuj z nami – 5 ofert!

Spółka Tramwaje Śląskie S.A., ceniony i pewny pracodawca, poszukuje pracowników różnych specjalności. Aktualnie trwa rekrutacja na 5 stanowisk pracy. Sprawdź – może szukamy właśnie Ciebie!

Więcej…

Chorzów – startują prace na ul. Powstańców. Od poniedziałku wstrzymany ruch tramwajów

Już najbliższy poniedziałek 10.08.2020 r. wstrzymany zostanie ruchu tramwajów w Chorzowie od granicy ze Świętochłowicami do Rynku. Powodem są rozpoczynające się prace związane z gruntowną przebudową torowiska, pasa drogowego i infrastruktury podziemnej ulicy Powstańców.

Więcej…

Duże zmiany w organizacji ruchu tramwajów

Dwa etapy tegorocznego wyścigu Tour de Polgne odbędą się w miastach Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Pierwszy z nich rozpocznie się w Chorzowie i zakończy rundami w Katowicach, a na trasie kolarzy znajdą się jeszcze m.in.: Piekary Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Ogrodzieniec, Sosnowiec oraz Siemianowice Śląskie. Drugi etap obejmie trasę od Opola do Zabrza. Największe utrudnienia czekają na pasażerów w środę 5 sierpnia.

Więcej…

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies