Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Kolejne unijne środki na tramwajowe inwestycje

To już trzecia część największego w historii spółki Tramwaje Śląskie S.A. projektu inwestycyjnego, która uzyskała dofinansowanie środkami Unii Europejskiej. Dzięki podpisanej właśnie umowie z Centrum Unijnych Projektów Transportowych, do Spółki trafi blisko 40 mln zł unijnej dotacji.

Więcej…

Grudniowy numer “Silesia Tram News”

Silesia Tram News - grudzień 2020Zapraszamy do lektury ostatniego w tym roku numeru naszego tramwajowego miesięcznika. Jak zawsze znajdziemy tutaj relację z naszych inwestycji, prezentujemy nowe centra przesiadkowe w Katowicach, zapraszamy do zwiedzania katowickiej dzielnicy Dąb oraz informujemy o zbliżającej się kolejnej edycji WOŚP. Miłej lektury!

Świąteczne zmiany w komunikacji

Jak poinformował Zarząd Transportu Metropolitalnego, w okresie świąteczno-noworocznym komunikacja miejska będzie funkcjonować w zmienionej formule. Zmiany obejmują m.in. Wigilię oraz Sylwestra, kiedy będą obowiązywać specjalne rozkłady jazdy. Oznacza to ograniczanie liczby połączeń od godzin popołudniowych. Wynika to z rządowych zaleceń i restrykcji dotyczących przemieszczania się oraz ma związek z odwołaniem imprez masowych.

Więcej…

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies