Nieruchomość Będzin

Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Bezpłatna komunikacja na Wszystkich Świętych

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, od 27 października do 2 listopada Zarząd Transportu Metropolitalnego zaplanował wprowadzenie wielu zmian w komunikacji miejskiej. Do najważniejszych należą: zwiększenie pojemności taboru, uruchomienie dodatkowych, specjalnych linii oraz bezpłatne przejazdy 1 listopada.

Więcej…

Zmiana czasu z soboty na niedzielę

W nocy z 24 na 25 października 2020 r. (noc z soboty na niedzielę) nastąpi zakończenie obowiązywania czasu letniego środkowoeuropejskiego. Zmiana polegać będzie na cofnięciu wskazówek zegarów z 3:00 na 2:00.

Więcej…

Nowe wagony z Pesy wożą pasażerów

Bez pompy i fajerwerków, bez błysku fleszy i tłumu gapiów – w piątek 23.10.2020 r. nowe wagony Pesa 2017N rozpoczęły służbę liniową w barwach spółki Tramwaje Śląskie S.A. Pierwszą linią, na którą trafiły nowe wagony jest linia nr 36 obsługująca relację: Katowice Brynów Huberta – Katowice Szopienice pętla.

Więcej…

Nowe obostrzenia od 17 października

Nowe rozporządzenie rządu zakłada, że w pojazdach komunikacji miejskiej może przebywać mniej pasażerów niż dotąd. Każdy tramwaj, autobus czy trolejbus zabiera maksymalnie tyle osób, ile stanowi 30% wszystkich miejsc siedzących i stojących. Realizując plan postępowania podczas zwiększonej zachorowalności na COVID-19, ZTM wprowadza kolejne zmiany w rozkładach jazdy i zachęca do podróży tramwajem.

Więcej…

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies