Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Nowe mundury motorniczych i kontrolerów ruchu

Od 1 lipca 2021 roku zmieniły się wzory mundurów pracowników służby ruchu spółki Tramwaje Śląskie S.A. Już nie brązowo-piaskowe, ale granatowo-niebieskie mundury noszą motorniczowie oraz kontrolerzy ruchu. To powrót do historycznej kolorystyki.

Więcej…

Pracuj z nami – 8 ofert!

Spółka Tramwaje Śląskie S.A., ceniony i pewny pracodawca, poszukuje pracowników różnych specjalności. Aktualnie trwa rekrutacja na 8 stanowisk pracy. Sprawdź – może szukamy właśnie Ciebie!

Więcej…

Czerwcowy numer “Silesia Tram News”

Silesia Tram News - czerwiec 2021Zapraszamy do lektury czerwcowego numeru tramwajowego miesięcznika “Silesia Tram News” – można go pobrać klikając obrazek obok. Aktualne wydanie zawiera m.in. informacje na temat prowadzonych przez Spółkę inwestycji, wzmiankę o wakacyjnych rozkładach jazdy i zmiany związane z unowocześnieniem ŚKUP, wyniki konkursu „Mój wymarzony tramwaj”, lekcję historii o III Powstaniu Śląskim; przewodnik zabiera Czytelników również na wycieczkę do Kluczborka. Miłej lektury!

Zapraszamy do wypełnienia ankiety online.

Na zlecenie Ministerstwa Infrastruktury firma EU-Consult sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przeprowadza badanie na potrzeby opracowania ekspertyzy w odniesieniu do Działania 6. Programu Dostępności Plus – Dostępny transport zbiorowy w zakresie następujących pojazdów: autobusy miejskie z uwzględnieniem trolejbusów, autobusy użytkowane w komunikacji międzymiastowej (wykonujące regularny przewóz osób), tramwaje.

Więcej…

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies