Serdecznie dziękujemy!

Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia jako RSS

Linia nr 22 wraca na stałą trasę

Od 11 miesięcy pętla tramwajowa w Czeladzi zmienia się w centrum przesiadkowe. Prace w tym miejscu zmierzają ku końcowi. To samo powiedzieć można o inwestycji w Dąbrowie Górniczej przy ul. Kasprzaka, dzięki czemu od 6 lipca w obu miejscach przywrócony zostanie ruch tramwajów.

Więcej…

Czerwcowy numer “Silesia Tram News”

Silesia Tram News czerwiec 2020Klikając obrazek obok można pobrać najnowszy oraz nieco starsze numery naszego tramwajowego miesięcznika. W aktualnym numerze znaleźć można m.in.: sprawozdanie z naszych inwestycji,  bliższe spotkanie z nowym tramwajem, informacje o postępie budowy centrów przesiadkowych a także propozycję wycieczki do Świerklańca i kolorowanki dla najmłodszych. Zapraszamy do lektury!

Maseczki nadal obowiązkowe!

Choć wiele dziedzin gospodarki i życia codziennego zostało „odmrożonych” i w wielu aspektach życie wróciło  niemal do stanu sprzed pandemii koronawirusa, to sama pandemia wcale się nie skończyła, co potwierdza wysoka liczba nowych zachorowań. Dlatego tak ważne jest stosowanie maseczek i przestrzeganie reguł podróżowania tramwajami!

Więcej…

Nowy tramwaj wyrusza na linię

Moderus MF 10 AC, czyli najnowszy nabytek spółki Tramwaje Śląskie S.A. jest już w pełni gotowy do rozpoczęcia służby. W najbliższą sobotę 20.06.2020 r. wagon zadebiutuje w ruchu liniowym, obsługując wznawianą tego dnia linię nr 0. To pierwszy typ taboru Spółki wyposażony w klimatyzację przedziału pasażerskiego.

Więcej…

» Archiwum aktualności i wydarzeń

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies