Dla Pracowników i Emerytów
1. Wniosek o pracowniczy/emerytalny bilet R-1 – należy złożyć osobiście w Spółce:
Wniosek o bilet R-1 na 2026 r.
2. Portal:
3. Zdrowy Pracownik – projekt pn. Wsparcie w profilaktyce zdrowotnej pracowników Spółki Tramwaje Śląskie S.A.” Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet: FESL.05.00 – Fundusze Europejskie dla rynku pracy, Działanie: FESL.05.13 – Zdrowy pracownik.
REKRUTACJA: trwa
Do pobrania:
Instrukcja formularz
Regulamin rekrutacji
Formularz rekrutacyjny

























