Dla Pracowników i Emerytów

1. Wniosek o pracowniczy/emerytalny bilet R-1 – należy złożyć osobiście w Spółce:

Wniosek o bilet R-1 na 2026 r.

2. Portal:

Portal Pracowniczy

3. Zdrowy Pracownik – projekt pn. Wsparcie w profilaktyce zdrowotnej pracowników Spółki Tramwaje Śląskie S.A.” Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet: FESL.05.00 – Fundusze Europejskie dla rynku pracy,  Działanie: FESL.05.13 – Zdrowy pracownik.

Zdrowy Pracownik










REKRUTACJA: trwa

Do pobrania:

Instrukcja formularz
Regulamin rekrutacji
Formularz rekrutacyjny

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies