Pracownicy Tramwajów Śląskich odznaczeni medalami

21.03.2014

- W imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, na wniosek Wojewody Śląskiego… – tak brzmią pierwsze słowa, które usłyszał każdy pracownik Tramwajów Śląskich odznaczony medalem za długoletnią służbę. Uroczystość wręczenia medali państwowych odbyła się w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach.

W środę 19.03.2014 r. reprezentacyjny westybul gmachu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego gościł wielu zasłużonych i wyróżniających się pracowników firm i urzędów z całego województwa śląskiego. W tym gronie znalazło się 7 pracowników spółki Tramwaje Śląskie. Gości przywitała Orkiestra Policyjna Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, a odznaczenia – w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej – wręczył Wicewojewoda Śląski Piotr Spyra.

Złotym medalem za długoletnią służbę odznaczeni zostali: Prezes Zarządu – Dyrektor Naczelny Tadeusz Freisler, Członek Zarządu – Dyrektor Wykonawczy Bolesław Knapik oraz pracownicy – Jan Głowania, Janusz Brela, Józef Dastych i Andrzej Zarębski. Srebrny medal za długoletnią służbę otrzymał Ireneusz Kostrzewski.

- Te odznaczenia są dla nas namacalnym dowodem, że zaangażowanie w codzienną realizację postawionych przed nami zadań, doceniane jest również na najwyższym szczeblu – powiedział w imieniu odznaczonych prezes Tadeusz Freisler i dodał: – W takich chwilach zdajemy sobie sprawę, jak każdy z nas jest istotnym elementem całej tramwajowej machiny, której funkcjonowanie zapewnia milionom mieszkańców Aglomeracji codzienny dojazd do szkoły, pracy, na zakupy czy do kina.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies