Zapraszamy na Targi Transportu Publicznego

14.04.2014

Już po raz szósty w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA. W dniach 15-16.04.2014 r., wśród wystawców z całej Polski – tradycyjnie już – stanie stoisko Tramwajów Śląskich S.A.

Tegoroczne Targi zapowiadają się rekordowo. Organizatorzy spodziewają się łącznie ponad 150 wystawców oraz blisko 3000 odwiedzających. W ubiegłych latach stoisko Tramwajów Śląskich cieszyło się sporym zainteresowaniem zwiedzających. – Liczymy, że w tym roku będzie podobnie. Na naszym stoisku zaprezentujemy m.in. postępy w realizacji zadań inwestycyjnych oraz plany na nadchodzące miesiące. Będzie też kabina tramwajowa, która co roku przyciąga wielu zwiedzających, chcących zasiąść za tramwajowym pulpitem – mówi rzecznik Tramwajów Śląskich S.A. Andrzej Zowada.

Targi Transportu Publicznego są jedyną tego typu imprezą w regionie, w ramach której spotykają się wszystkie obszary transportu publicznego, w tym: systemy informacji pasażerskiej, transport autobusowy, tramwajowy i kolejowy oraz infrastruktura przystankowa, drogowa i miejska związana z obsługą przewozów pasażerskich. Wśród imprez towarzyszących znalazły się m.in.: konferencja KZK GOP pt. “Założenia Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych w subregionie centralnym województwa śląskiego na przykładzie projektu Inteligentnych Systemów Transportowych prowadzonego przez KZK GOP”, eliminacje do Mistrzostw Świata Kierowców Zawodowych “Polski Traker” i konferencja Śląskiego Klastra Transportu Miejskiego.

Targi odbędą się na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia przy ul. Braci Mieroszewskich 124 w Sosnowcu. 15 kwietnia wystawa otwarta będzie w godzinach 9:30 – 16:00, a 16 kwietnia w godzinach 9:30 – 15:30.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies