Tłumy w “Zakochanej banie”

18.02.2015

Druga edycja “Zakochanej bany” okazała się wielkim sukcesem. W tramwaju dla zakochanych pojawiły się tłumy, a magnesem był wirtuoz akordeonu Marcin Wyrostek. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z walentynkowego tramwaju.

“Zakochana bana” w walentynki kursowała po Katowicach przez 7 godzin. W tym czasie zabytkowy tramwaj pełen miłości odwiedziły tłumy – zakochane pary, rodziny z dziećmi i single. Sporo osób wzięło udział w konkursach – śpiewało piosenki i recytowało miłosne wiersze.

Wzorem ubiegłego roku, Tramwaje Śląskie S.A. ogłosiły też konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie. Wystarczyło zrobić sobie romantyczne zdjęcie w “Zakochanej banie”. – Na konkursowe zdjęcia czekamy do 20 lutego. Wystarczy je wysłać na adres e-mail: tramwaj@tram-silesia.pl – mówi rzecznik Tramwajów Śląskich S.A. Andrzej Zowada. Autorzy najlepszych zdjęć nagrodzeni zostaną biletami miesięcznymi, pamięciami USB, albumami pt. “Tramwaje w Aglomeracji Śląsko-Zagłębiowskiej – najnowsze dzieje” i firmowymi maskotkami.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z “Zakochanej bany”.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies