Wybierz motorniczego roku – ostatnie dni głosowania

16.11.2015

Po raz drugi zachęcamy pasażerów do głosowania w plebiscycie na najlepszego motorniczego roku. Triumfatorem pierwszej edycji, przed rokiem, był Jan Chmiel, który tytułu jednak nie broni. Kto zostanie “Motorniczym roku 2015″? To zależy od Państwa! Na głosy czekamy już tylko do niedzieli!


Konkurs na najlepszego motorniczego Tramwajów Śląskich S.A. po raz pierwszy zorganizowany został w ubiegłym roku. Wypracowana formuła kilkuetapowej rywalizacji sprawdziła się i tegoroczna edycja konkursu odbywa się na tych samych zasadach. Konkurs rozpoczął się 10 czerwca 2015 roku, a zgłosiło się do niego 23 motorniczych, którzy mogli się pochwalić bezwypadkową jazdą i dobrą oceną kontrolerów. Pierwszym z czterech etapów był test kwalifikacyjny z zakresu przepisów o ruchu drogowym. Drugi etap polegał na obserwacji i ocenie motorniczych przez niezależnych obserwatorów oraz teście kompetencji zawodowych. Kolejna część to sprawdzian umiejętności praktycznych, w kilku konkurencjach technicznych i zręcznościowych. Zmagania praktyczne wyłoniły najlepszą siódemkę, która swoje umiejętności zaprezentowała podczas Dnia Otwartego Warsztatów Tramwajowych w Chorzowie. Finaliści prezentują się na nagraniach poniżej.

Wyłoniona grupa finałowa będzie teraz oceniana przez Państwa. Ostatnim etapem konkursu jest plebiscyt na najlepszego motorniczego, który potrwa do 22 listopada. Tym razem to pasażerowie będą oceniać motorniczych, by spośród siedmiu finalistów wybrać jednego – najlepszego motorniczego Tramwajów Śląskich S.A. w 2015 roku.

Aby oddać głos na wybranego kandydata wystarczy w terminie do niedzieli 22 listopada 2015 r. wysłać e-mail na adres: tramwaj@tram-silesia.pl w temacie wpisując słowo motorniczy oraz odpowiedni numer. Z jednego adresu e-mail można oddać tylko jeden głos.

Poniżej prezentujemy filmy z autoprezentacją finalistów konkursu.
Aby zobaczyć film należy kliknąć w zdjęcie.

 

 

 

 

 

 

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies