“Zakochana bana” – na słodko i z nagrodami

10.02.2016

Tegoroczne Walentynki to trzecia odsłona akcji Tramwajów Śląskich pod hasłem „Zakochana bana”. Przed rokiem jeździła w rytm argentyńskiego tanga, tym razem będzie częstować ciastem i gorącą czekoladą, dzięki bistro & cafe Moodro. Zaś dwa dni wcześniej na tory w Zabrzu wyjedzie wyjątkowy „Serdeczny tramwaj”.


Skoro „Zakochana bana” wyjedzie na tory po raz trzeci, można więc mówić o imprezie cyklicznej. Jak w dwóch poprzednich latach, tak i teraz walentynkowym tramwajem specjalnym będzie zabytkowy wagon typu N, pięknie przyozdobiony na tę okoliczność i wypełniony dźwiękami romantycznych piosenek. Do „Zakochanej bany” zapraszamy wszystkie zakochane pary, chcące skorzystać z przejazdu tym nietypowym tramwajem. – Są takie pary, które naszą „Zakochaną baną” jeździły w dwóch minionych latach i zapowiadały, że będą również w tym roku, bo to już ich walentynkowa tradycja – mówi Joanna Olszówka – specjalista ds. marketingu Tramwajów Śląskich S.A.

W tym roku na wszystkich zakochanych, którzy wsiądą do tego wyjątkowego tramwaju czekać będzie pyszne ciasto i słodka czekolada na gorąco serwowane przez kelnerów restauracji Moodro z Katowic. Na co dzień Moodro zaprasza do swojego bistro&cafe oraz restauracji zlokalizowanych na terenie Muzeum Śląskiego w katowickiej Strefie Kultury. Tym razem swoje wypieki i gorącą czekoladę zaserwują właśnie w „Zakochanej banie”.

Walentynkowy tramwaj będzie kursować w Katowicach na trasie: plac Wolności – Słoneczna pętla – plac Miarki – Słoneczna pętla – plac Wolności między godziną 11:15 a 16:45. – Przed rokiem, razem z Marcinem Wyrostkiem udało nam się zaprosić pasażerów „Zakochanej bany” do wspólnego śpiewania. Były też wiersze i wyznania, a nawet oświadczyny. Na taką samą aktywność pasażerów liczymy i tym razem – podkreśla Joanna Olszówka dodając, że dla par, które zdecydują się wsiąść do specjalnego tramwaju, wyrecytować wiersz lub zaśpiewać piosenkę lub w jakiś inny ciekawy sposób okazać sobie uczucia, przygotowane zostały atrakcyjne nagrody:
– 10 podwójnych zaproszeń do kina Planet Cinema w Katowicach
– 2 podwójne zaproszenia do Teatru Korez w Katowicach
– kolacja dla dwojga w bistro & cafe Moodro w Katowicach
– upominki firmowe Tramwajów Śląskich S.A.

Organizator akcji:

Tramwaje Śląskie S.A.

Partnerzy akcji:

KZK GOP, bistro & cafe Moodro w Katowicach, Planet Cinema w Katowicach, Teatr Korez w Katowicach

Nie tylko w Walentynki

„Zakochana bana” to nie jedyna walentynkowa akcja Tramwajów Śląskich. Już w piątek 12 lutego, na tory w Zabrzu wyjedzie bowiem „Serdeczny tramwaj”. To akcja zorganizowana z okazji 25 rocznicy powstania Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii przy współpracy Tramwajów Śląskich S.A. i Klubu Miłośników Transportu Miejskiego w Chorzowie. “Serdeczny tramwaj” będzie kursować pod szyldem Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii i pobrzmiewać ma muzyką w wykonaniu uczniów zabrzańskiej Szkoły Muzycznej.

Będzie go można spotkać na trasie: plac Teatralny – plac Wolności – Zabrze Lutra – Skansen Guido – Park Pileckiego – Pole Ludwik i w kierunku przeciwnym, w godz. 13:00 – 17:00. W zabytkowym wagonie z 1957 roku czekać będą na pasażerów drobne niespodzianki i upominki. W tramwaju prowadzona będzie zbiórka publiczna na realizację prac badawczych i wdrożeniowych związanych z protezami serca dla dorosłych i dla dzieci.

Tegoroczne Walentynki to trzecia odsłona akcji Tramwajów Śląskich pod hasłem „Zakochana bana”. Przed rokiem jeździła w rytm argentyńskiego tanga, tym razem będzie częstować ciastem i gorącą czekoladą, dzięki restauracji Moodro. Zaś dwa dni wcześniej na tory
w Zabrzu wyjedzie wyjątkowy „Serdeczny tramwaj”.

Skoro „Zakochana bana” wyjedzie na tory po raz trzeci, można więc mówić
o imprezie cyklicznej. Jak w dwóch poprzednich latach, tak i teraz walentynkowym tramwajem specjalnym będzie zabytkowy wagon typu N, specjalnie przyozdobiony na tę okoliczność i wypełniony dźwiękami romantycznych piosenek. Do „Zakochanej bany” zapraszamy wszystkie zakochane pary, chcące skorzystać z przejazdu tym nietypowym tramwajem. – Są takie pary, które naszą „Zakochaną baną” jeździły w dwóch minionych latach i zapowiadały, że będą również w tym roku, bo to już ich walentynkowa tradycja – mówi Joanna Olszówka – specjalista ds. marketingu Tramwajów Śląskich S.A.

W tym roku na wszystkich zakochanych, którzy wsiądą do tego wyjątkowego tramwaju czekać będzie pyszne ciasto i słodka czekolada na gorąco serwowane przez kelnerów restauracji Moodro z Katowic. Na co dzień Moodro zaprasza do swojego bistro&cafe oraz restauracji zlokalizowanych na terenie Muzeum Śląskiego w katowickiej Strefie Kultury. Tym razem swoje wypieki i gorącą czekoladę zaserwują właśnie
w „Zakochanej banie”.

Walentynkowy tramwaj będzie kursować w Katowicach na trasie: plac Wolności – Słoneczna pętla – plac Miarki – Słoneczna pętla – plac Wolności między godziną 11:15
a 16:45. – Przed rokiem, razem z Marcinem Wyrostkiem udało nam się zaprosić pasażerów „Zakochanej bany” do wspólnego śpiewania. Były też wiersze i wyznania, a nawet oświadczyny. Na taką samą aktywność pasażerów liczymy i tym razem – podkreśla Joanna Olszówka dodając, że dla par, które zdecydują się wsiąść do specjalnego tramwaju, wyrecytować wiersz lub zaśpiewać piosenkę lub w jakiś inny ciekawy sposób okazać sobie uczucia, przygotowane zostały atrakcyjne nagrody:

- 10 podwójnych zaproszeń do kina Planet Cinema w Katowicach

- 2 podwójne zaproszenia do Teatru Korez w Katowicach

- kolacja dla dwojga w Restauracji Moodro w Katowicach o wartości 100 zł.

- upominki firmowe Tramwajów Śląskich S.A.

Partnerzy akcji:

KZK GOP, Restauracji Moodro w Katowicach, Planet Cinema w Katowicach, Teatr Korez
w Katowicach.

„Zakochana bana” to nie jedyna walentynkowa akcja Tramwajów Śląskich. Już
w piątek 12 lutego, na tory w Zabrzu wyjedzie bowiem „Serdeczny tramwaj”. To akcja zorganizowana z okazji 25 rocznicy powstania
Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii przy współpracy Tramwajów Śląskich S.A. i Klubu Miłośników Transportu Miejskiego
w Chorzowie. “Serdeczny tramwaj” będzie kursować pod szyldem Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii i pobrzmiewać ma muzyką w wykonaniu uczniów zabrzańskiej Szkoły Muzycznej.

Będzie go można spotkać na trasie: plac Teatralny – plac Wolności – Zabrze Lutra – Skansen Guido – Park Pileckiego – Pole Ludwik i w kierunku przeciwnym, w godz. 13:00 – 17:00. W zabytkowym wagonie z 1957 roku czekać będą na pasażerów drobne niespodzianki i upominki. W tramwaju prowadzona będzie zbiórka publiczna na realizację prac badawczych i wdrożeniowych związanych z protezami serca dla dorosłych i dla dzieci.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies