Zabytkowy tramwaj na Intel Extreme Masters

4.03.2016

Wzorem lat ubiegłych i tym razem Tramwaje Śląskie włączają się święto branży gier komputerowych, które odbywa się w Katowicach. W hali Spodek od dziś trwają bowiem Mistrzostwa Świata w grach komputerowych, a kibiców e-sportu do Spodka bezpłatnie zawiezie zabytkowy tramwaj typu N.


- W tym roku nasza eNka woziła już do Spodka kibiców szczypiorniaka w trakcie Mistrzostw Europy, a teraz – podobnie jak przed rokiem – będzie realną atrakcją dla fanów wirtualnego sportu – mówi rzecznik Tramwajów Śląskich S.A. Andrzej Zowada. Mistrzostwa Świata w grach komputerowych zawitały do Katowic po raz czwarty, a już trzeci raz stolica województwa Śląskiego jest gospodarzem finału IEM – ostatniej imprezy sezonu. Tegoroczna impreza jest też podsumowaniem dziesiątego, jubileuszowego sezonu jednej z najbardziej prestiżowych serii rozgrywek e-sportowych.

Z okazji mistrzostw KZK GOP i Tramwaje Śląskie uruchomiły specjalną linię tramwajową nr 2 obsługiwaną taborem zabytkowym. Linia będzie kursować w piątek, sobotę i niedzielę (4-6.03.2016 r.) w godzinach od 8:30 do 23:00 na trasie: Katowice pl. Wolności – Dworzec PKP – Rynek – Rondo – Misjonarzy Oblatów – Słoneczna pętla.

Rozkład jazdy linii nr 2 znaleźć można na stronie internetowej: rozklady.kzkgop.pl.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies