Konkurs fotograficzny “Tramwaje na ulicach Zagłębia”

11.08.2016

Jeśli lubisz robić zdjęcia, chcesz zaprezentować swoje umiejętności i wygrać atrakcyjne nagrody, mamy coś w sam raz dla Ciebie! Zapraszamy wszystkich amatorów, pasjonatów fotografii, miłośników komunikacji tramwajowej i każdego kto ma tylko chęć do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn.: “Tramwaje na ulicach Zagłębia”.

Tramwaje wpisały się w krajobraz większości miast Aglomeracji Śląsko-Zagłębiowskiej. W ostatnim czasie, tabor Tramwajów Śląskich uległ znaczącej zmianie, która dostrzegana jest przez mieszkańców i pasażerów. Chcemy Was zachęcić do uwiecznienia tramwajów kursujących w zagłębiowskiej części sieci Tramwajów Śląskich S.A. Tylko takie fotografie będą brały udział w konkursie. Liczymy na kreatywność i artystyczne, niebanalne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, której częścią są tramwaje.

Fotografie wraz z opisem oraz podpisanym formularzem zgłoszeniowym można nadsyłać za pośrednictwem poczty lub składać osobiście do sekretariatu Tramwajów Śląskich S.A., Rejonu Nr 1 w Będzinie (42-500), ul. Piastowska 29 w terminie od 18.07.-.09.09.2016 r. (w godzinach pracy: 7:00 – 14:00) w obu formach:

  • w formie wydruku na papierze fotograficznym o rozmiarze zbliżonym do A4,
  • w formie elektronicznej na płycie CD, DVD lub pendrivie w formacie  .jpg – w rozdzielczości gwarantującej dobrą jakość wydruku (min. 240 dpi) w formacie minimum A3.

Spośród wszystkich dostarczonych prac, powołane Jury konkursowe wybierze najciekawsze fotografie, które będą zaprezentowane na wystawie podczas Dnia Otwartego Zajezdni Tramwajowej w Będzinie, przy ul. Piastowskiej 29 w dniu 24.09.2016 r.

REGULAMIN KONKURSU

FORMULARZ UCZESTNICTWA

FORMULARZ UCZESTNICTWA DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies