Ogłaszamy konkurs modelarski

10.08.2016

Jeśli lubisz tramwaje, masz umiejętności modelarskie i chcesz wygrać atrakcyjne nagrody, weź udział w nowej zabawie! Tramwaje Śląskie S.A. ogłaszają konkurs na makietę wagonu tramwajowego. Na zgłoszenia czekamy do 9 września br.

Budowa modelu wagonu tramwajowego nie jest prosta, ale może sprawić wiele frajdy i dać dużo satysfakcji po zakończonej pracy. – Sam proces budowy modelu to też kapitalny czas twórczej pracy, daje możliwość integracji i wspólnego spędzenia czasu, jeśli na przykład model buduje się w zespole, a przy tym może być świetną zabawą – mówi rzecznik Tramwajów Śląskich S.A. Andrzej Zowada.

Do konkursu można zgłosić makietę tramwaju należącego do taboru Tramwajów Śląskich. Wybór jest duży – od najstarszego wagonu typu N, przez wszystkie odmiany wagonów serii 105, wagony sprowadzone z Wiednia i Frankfurtu, po niskopodłogowe Karliki i najnowsze nabytki – Skarbki i Twisty. Modele wykonać można dowolną techniką, z dowolnych materiałów w wybranej przez siebie skali, jednak powierzchnia, na której zostanie umieszczony model nie może przekraczać wymiarów 30×45cm.

Makiety wraz z opisem oraz formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć do Działu Techniczno-Administracyjnego Rejonu nr 1 w Będzinie: ul. Piastowska 29, 42-500 Będzin (w godzinach pracy: 7:00 – 14:00), w terminie do piątku 09.09.2016r. włącznie. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, których wręczenie nastąpi w dniu 24.09.2016r. podczas Dnia Otwartego Zajezdni Tramwajowej w Będzinie.

Do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU MODELARSKIEGO

FORMULARZ UCZESTNICTWA

FORMULARZ UCZESTNICTWA DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies