05.08.2016 r. usuwanie awarii wodociągowej na ul. Bytomskiej w Mysłowicach

W związku z usuwaniem awarii wodociągowej   na  ul.  Bytomskiej w Mysłowicach od godz. 12:20 w dniu 05.08.2016 r. do odwołania  nastąpi zmiana organizacji ruchu tramwajowego.

Linia 14

Kursować będzie na trasie: Katowice  Brynów pętla –  Szopienice pętla

Na trasie:

Szopienice pętla – Mysłowice Dw. PKP zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza kursującą zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy trasą:

Szopienice Pętla – Szopienice Chemiczna –  Mysłowice Obrzeżna Północna –  Mysłowice Świerczyny –  Mysłowice Szpital –  Mysłowice Komenda Policji –  Mysłowice Urząd Miasta / Mysłowice Poczta –  Mysłowice Dworzec PKP.

UWAGA:

Ze względu na organizację ruchu na ul. Powstańców (jeden kierunek ruchu) nie będzie obsługiwany przystanek Mysłowice Poczta. Autobus z przystanku Mysłowice Dw. PKP skieruje się ul. Strażacką i łącznikiem dwukierunkowym ul. Powstańców do ul. Krakowskiej i dalej ul. Towarową – (przystanek Mysłowice Komenda Policji będzie zlokalizowany na ul Towarowej w rejonie parkingu Komendy Miejskiej Policji)  - w kierunku przystanku Mysłowice Szpital (przystanek zlokalizowany na ul. Świerczyny);

W kier. Mysłowic trasa autobusu będzie przebiegała od tymczasowego przystanku Mysłowice Szpital (zlokalizowanego przed skrzyżowaniem ul Świerczyny z ul. Towarową) ul. Towarową do ul. Krakowskiej i dalej ul. Szymanowskiego i Powstańców po trasie linii tramwajowej do Dworca PKP.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies