13/14.10.2016 r. prace w ciągu ul. Niedurnego w Rudzie Śl.

W związku z pracami  w ciągu ul.  Niedurnego w Rudzie Śl. w nocy z  dnia 13/14.10.2016 r.  w godz.: 00:30 – 03:30 nastąpi zmiana organizacji ruchu tramwajowego.

Linia nr 9

W kursach z Chorzowa Rynku  od przystanku Świętochłowice Mijanka skieruje się linią nr 17 do pętli Chebzie skąd włączą się w planowe kursy w kierunku  Bytom Pl. Sikorskiego,
w kursach z Pl. Sikorskiego  od pętli w Chebziu skierują się linią nr 17 do przystanku Świętochłowice Mijanka skąd włączą się w planowe kursy w kierunku Chorzowa Rynku.

Na trasie: Świętochłowice Mijanka – Ruda Śl. Chebzie pętla zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza kursująca zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy.

Uwaga:

Kurs komunikacji zastępczej o godz.: 00:58 z Chebzia pętli zostanie wydłużony do Chorzowa Rynku również kurs powrotny o godz.: 01:35 z Chorzowa Rynku  do Chebzie pętli zostanie wykonany w całości przez komunikację zastępczą.

Trasa linii T-9:

Chebzie pętla – Osiedle Kaufhaus – Huta Pokój – Urząd Miasta – Kopalnia Pokój – Wirek Odrodzenia – Wirek Katowicka – Bykowina Mijanka – Niedźwiedziniec – Zgoda Ceramiczna – Droga Kochłowicka – Zgoda Skrzyżowanie – Komenda Policji – Świętochłowice Mijanka – Bałtycka – Kościół Św. Jadwigi – Dworcowa – Żeromskiego (powrót przez Sobieskiego) – Chorzów Rynek.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies