11 i 12.03.2017 r. prace na ul. Świerczyny w Mysłowicach

W związku z pracami   na ul. Świerczyny  w Mysłowicach w  dniu  11 i 12.03.2017 r. w godz.: 14:30 – 18:30  nastąpi zmiana organizacji ruchu tramwajowego.

Linia 14

Kursować będzie na trasie:  Katowice Brynów pętla – Szopienice pętla

Na trasie: Szopienice pętla – Mysłowice Dw. PKP zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza kursującą zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy trasą:

Szopienice Pętla – Szopienice Chemiczna -  Mysłowice Obrzeżna Północna -  Mysłowice Świerczyny -  Mysłowice Szpital -  Mysłowice Komenda Policji -  Mysłowice Urząd Miasta / Mysłowice Poczta -  Mysłowice Dworzec PKP.

UWAGA:

Ze względu na organizację ruchu na ul. Powstańców (jeden kierunek ruchu) nie będzie obsługiwany przystanek Mysłowice Poczta. Autobus z przystanku Mysłowice Dw. PKP skieruje się ul. Strażacką i łącznikiem dwukierunkowym ul. Powstańców do ul. Krakowskiej i dalej ul. Towarową – w kierunku przystanku Mysłowice Szpital (przystanek zlokalizowany na ul. Świerczyny);

W kier. Mysłowic trasa autobusu będzie przebiegała od tymczasowego przystanku Mysłowice Szpital (zlokalizowanego przed skrzyżowaniem ul Świerczyny z ul. Towarową) ul. Towarową do ul. Krakowskiej i dalej ul. Szymanowskiego i Powstańców po trasie linii tramwajowej do Dworca PKP.

Przystanek Mysłowice Komenda Policji (dla obydwu kierunków) będzie zlokalizowany na ul Towarowej w rejonie parkingu Komendy Miejskiej Policji.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies