Ogłaszamy konkurs fotograficzny

24.08.2017

Spółka Tramwaje Śląskie S.A.  ogłasza konkurs fotograficzny pn. “Mój ulubiony tramwaj”.

W konkursie może wziąć udział każdy kto zechce zaprezentować swoje umiejętności i wygrać atrakcyjne nagrody oraz spełni warunki udziału w konkursie zawarte w Regulaminie.

Chcemy Was zachęcić do uwiecznienia  na fotografii tramwajów kursujących w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, a w szczególności tramwajów z gliwickiej zajezdni (linie: 1, 3, 4, 5, 11, 17), które obsługują miasta: Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, Katowice.

Liczymy na kreatywność i artystyczne, niebanalne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, której częścią są tramwaje.

Fotografie wraz z opisem oraz podpisanym formularzem zgłoszeniowym można nadsyłać za pośrednictwem poczty lub składać osobiście do sekretariatu Tramwajów Śląskich S.A., Rejonu nr 4 w Gliwicach (44-100), ul. Chorzowska 150 w terminie do 15.09.2017 r. (w godzinach pracy: 7:00 – 15:00) w obu formach:

  • w formie wydruku na papierze fotograficznym, w formacie A4 lub zbliżonym,
  • w formie elektronicznej na płycie CD, DVD lub pendrivie w formacie  .jpg – w rozdzielczości gwarantującej dobrą jakość wydruku (min. 240 dpi) w formacie minimum A3; dopuszczalne jest również przesłanie zdjęć na adres mailowy: r4@tram-silesia.pl w temacie: konkurs fotograficzny oraz imię i nazwisko autora.

Spośród wszystkich dostarczonych prac, powołane Jury konkursowe wybierze najciekawsze fotografie, które będą zaprezentowane na wystawie podczas Dnia Otwartego Zajezdni Tramwajowej w Gliwicach, przy ul. Chorzowskiej 150 w dniu 23.09.2017 r.

REGULAMIN KONKURSU

FORMULARZ UCZESTNICTWA

FORMULARZ UCZESTNICTWA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies