Zapraszamy na Dzień Otwarty Zajezdni [rozkłady jazdy tramwajów specjalnych]

12.09.2017

Tegoroczny Dzień Otwarty Zajezdni Tramwajowej odbędzie się w sobotę 23 września w zajezdni Rejonu nr 4 na pograniczu Zabrza i Gliwic. Będzie on połączony z obchodami 45. rocznicy powstania zajezdni. Atrakcji nie zabraknie!

Tramwaje Śląskie S.A. od wielu lat włączają się w obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, organizując Dzień Otwarty jednej ze swoich zajezdni – co roku innej – w ramach którego zapraszają wszystkich chętnych do zwiedzania zajezdni i wspólnej zabawy na rodzinnym festynie. – Trzymamy się ustalonej kolejności, zgodnie z którą w tym roku spotkamy się z Państwem w zajezdni Rejonu nr 4 na pograniczu Zabrza i Gliwic – zaprasza rzecznik Tramwajów Śląskich S.A. Andrzej Zowada.

ROZKŁAD JAZDY TRAMWAJÓW SPECJALNYCH

Tradycyjnie już pierwszym elementem Dnia Otwartego będzie parada tramwajów, która wyruszy z zabrzańskiego placu Wolności punktualnie o 11:00! Uroczysty wjazd na teren zajezdni od strony Zabrza zaplanowany jest na godzinę 11:15, a już kwadrans wcześniej otwarta zostanie brama i rozpocznie się zwiedzanie. – Stali bywalcy naszych Dni Otwartych doskonale wiedzą, że zapewniamy wiele atrakcji – od możliwości zwiedzania hal i warsztatów, przez ciekawe pokazy, atrakcje dla najmłodszych, koncerty i występy artystyczne, po przejazd tramwajem przez myjnię oraz naukę jazdy tramwajem. Wszystkie te elementy zapewnimy również w tym roku – zapewnia Andrzej Zowada.

REGULAMIN NAUKI JAZDY TRAMWAJEM W RAMACH DNIA OTWARTEGO 2017

Szczegółowy program Dnia Otwartego Zajezdni w Gliwicach przedstawiamy poniżej. Warto zarezerwować sobie czas w sobotę 23 września w godzinach 11:00-20:00 i pojawić się w zajezdni w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej 150.

REGULAMIN DNIA OTWARTEGO 2017

 


 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies