23 – 24/25.09. 2017 r. prace na Placu Miarki w Katowicach

W związku z pracami na Placu Miarki w Katowicach  od godz. 06:00 w dniu 23.09.2017 r. do  godz.: 00:20 w nocy z dnia 24/25.09.2017 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu tramwajowego.

Tramwaje linii 1 i 11 po obsłużeniu przystanku Katowice Sokolska skierują się przez przystanek Katowice Spodek  do Pętli Słonecznej i przez Katowice Rondo wykonają kursy do Placu Wolności gdzie zawrócą i od przystanku Katowice Rynek włączą się w planowe kursy do Gliwic.

Linia nr 6

Kursować będzie na trasie:  Bytom Szkoła Medyczna -  Katowice  Pl. Wolności

Linia nr 14

Kursować będzie na trasie: Mysłowice Dw. PKP – Katowice Pl. Wolności

Linia nr 16

Kursować będzie na trasie: Siemianowice Pl. Skargi  - Katowice  Pl. Wolności

Tramwaje linii 23 w kursach do Pl. Miarki skierują się do Pl. Wolności

Na trasie Katowice Brynów Pętla – Katowice Rynek – Pl. Wolności zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza T-6. Autobusy będą kursowały z częstotliwością co 15 minut obsługując przystanki wg poniższego:

kier. Brynów:

Katowice Pl. Wolności (autobusowy pomiędzy 3-Maja i ul. Sokolską) – Katowice Dworzec PKP (autobusowy, stanowisko nr 5) – Katowice Plac Miarki (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Jordana (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Stadion AWF (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Kościuszki Szpital (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Zgrzebnioka (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Gawronów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Drozdów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Słowików (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Pętla (autobusowy).

kier. Pl. Wolności:

Brynów Pętla (autobusowy) – Brynów Słowików (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Drozdów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Gawronów (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Brynów Zgrzebnioka (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Kościuszki Szpital (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Stadion AWF (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Jordana (tymczasowy na ul. Skłodowskiej-Curie pomiędzy ul. Jordana i ul. Rymera) – Katowice Drzymały (autobusowy na ul. Kopernika) – Katowice Dw. PKP (autobusowy, stanowisko nr 9) – Katowice Pl. Wolności (autobusowy pomiędzy 3-Maja i ul. Sokolską)

Uwaga:

Ze względu na obowiązującą organizację ruchu na ul. Kościuszki i Św. Jana nie będą obsługiwane przystanki tramwajowe Katowice Jordana dla kier. Rynek oraz Św. Jana w obydwu kierunkach.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies