17 – 19.11.2017 r. prace na ul. Nowej w Chorzowie

Informuje, że w związku z modernizacją przejazdu drogowo – tramwajowego na ul. Nowej w Chorzowie, od wyjazdów  w dniu 17 listopada (piątek) do godz. 23:30 w dniu 19 listopada (niedziela) nastąpi zmiana organizacji ruchu tramwajowego.

Na czas prowadzonych prac:

Linia nr 0 będzie kursować na trasie: Katowice Plac Wolności – Chorzów Stadion Śląski Pętla Zachodnia,

Linia nr 6 będzie kursować na trasie: Katowice Brynów Pętla – Chorzów Metalowców,

Linia nr 9 kursy wyjazdowe i zjazdowe przebiegające przez miejsce prac będą realizować trasą linii 7 i 17 do miejsc włączenia się na trasy planowe.

Linia nr 19 będzie kursować na trasie: Bytom Stroszek Zajezdnia – Bytom Łagiewniki Media Markt,

Linia nr 46 będzie kursować na trasie: Bytom Szkoła Medyczna – Bytom Łagiewniki Media Markt.

Ponadto, aby ułatwić Pasażerom wykonywanie przesiadek, dla linii autobusowych nr: 820, 830 i 840 zostanie zwiększona częstotliwość kursowania oraz liczba obsługiwanych przystanków (również dla linii autobusowej nr 830N).

Linie autobusowe nr: 820, 830, 830N i 840 w podanym terminie zapewniać będą stałą częstotliwość kursowania co 10 minut w dni robocze (godziny szczytu komunikacyjnego), oraz co 15 minut w sobotę i niedzielę, wraz z obsługą dodatkowych przystanków:

w kierunku Bytomia:

„Dąb Huta Baildon”, „Chorzów Stadion Śląski” (stanowisko tymczasowe, przy peronie tramwajowym w kierunku Katowic), „Chorzów AKS”, „Chorzów Metalowców”, „Chorzów Polna” (stanowisko tymczasowe, przy peronie tramwajowym w kierunku Katowic), „Łagiewniki Media-Markt”,

w kierunku Katowic:

„Łagiewniki Media-Markt”, „Chorzów Polna” (stanowisko tymczasowe, przy ul. Katowickiej, przed skrzyżowaniem z ul. Niedurnego) , „Chorzów Plac Powstańców Śl.”, „Chorzów AKS”.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies