Srebrny Laur Fair Play dla Tramwajów Śląskich

14.12.2017

Siódmy rok z rzędu spółka Tramwaje Śląskie S.A. wyróżniona została przez Krajową Izbę Gospodarczą tytułem i certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Ogłoszenie wyników tegorocznej edycji programu odbyło się 24 listopada w centrum EXPO XXI w Warszawie.

Tegoroczna gala „Przedsiębiorstwo Fair Play” była już 20 takim wydarzeniem. Od dwóch dekad w ramach tego ogólnopolskiego programu oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów. Program ten ma na celu promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako właściwe zarządzanie relacjami z różnymi interesariuszami firmy, tj.: z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

Tramwaje Śląskie S.A. tytułem i certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play” wyróżnione zostały już po raz siódmy z rzędu, a to oznacza, że otrzymały Srebrny Laur. Wyróżnienia i nagrody wręczone zostały w trakcie jubileuszowej gali finałowej, która odbyła się centrum EXPO XXI w Warszawie w piątek 24 listopada 2017 r. Srebrny Laur dla Tramwajów Śląskich, w imieniu Zarządu Spółki odebrał Główny specjalista ds. BHP Bogusław Stasiak.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies