20 – 21.01.2018 r. prace na ul. Bytomskiej w Świętochłowicach

W związku z pracami  w Świętochłowicach na ul. Bytomskiej od godz.: 05:00 w dniu 20.01.2018 r. do godz. 03:45 w dniu 22.01.2018 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu tramwajowego.

Linia nr 7 kursować będzie  wg specjalnego rozkładu jazdy zakładającego w kursach z Zawodzia pętli skierowanie pociągów od przystanku Chorzów Batory Dw. PKP linią 20 do przystanku Chorzowa Rynku,

Linia nr 9 kursować będzie w swojej stałej relacji, ze zwiększeniem częstotliwości kursowania:

  • w dniu 20.01.2018 r.  wg rozkładu jazdy ważnego w dni robocze,
  • w dniu 21.01.2018 r. wg specjalnego rozkładu jazdy,

Linia nr 17 kursować będzie wg specjalnego rozkładu jazdy zakładającego w kursach z Chebzia pętli skierowanie pociągów od przystanku Łagiewniki Targowisko linią 7 do przystanku Bytom Pl. Sikorskiego,

Linia nr 40 w dniach 20 i 21.01.2018 r. będzie zawieszona

Na  trasie Bytom Łagiewniki Targowisko – Chorzów Batory zajezdnia za tramwaje linii 7 i 17 zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza T-7 kursująca z częstotliwością co 15 minut, zgodnie z poniższym:

Autobusy dokonywać będą przejazdu ulicami: Armii Krajowej, Katowicką, Bytomską w obu kierunkach z obsługą przystanków: „Chorzów Batory Zajezdnia”, „Chorzów Batory Piekarska”, „Chorzów Batory Dworzec PKP” (stanowisko tramwajowe), „Chorzów Batory Hotel” (stanowisko tramwajowe), „Świętochłowice Gazownia”, „Świętochłowice Mijanka” (stanowisko tramwajowe), „Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich”, „Świętochłowice Kościół”, „Świętochłowice Polna” (stanowisko tymczasowe, zlokalizowane w kierunku Bytomia przy stacji paliw, natomiast w kierunku Chorzowa Batorego przy przystanku tramwajowym w kierunku Bytomia – końcowy odcinek z likwidacją barierek drogowych), „Piaśniki Osiedle Skałka” (stanowisko tymczasowe, zlokalizowane w kierunku Bytomia w rejonie pobliskiego parkingu, natomiast w kierunku Chorzowa Batorego przy przystanku tramwajowy w kierunku Bytomia), „Piaśniki Skrzyżowanie” (stanowisko tymczasowe, zlokalizowane w kierunku Bytomia przy stacji paliw, natomiast w kierunku Chorzowa Batorego przy ul. Bytomskiej za drogą dojazdową do marketu TESCO, „Chropaczów Osiedle na Wzgórzu” (stanowisko tymczasowe, w kierunku Bytomia przy ul. Bytomskiej w rejonie pobliskiego przejścia dla pieszych, natomiast w kierunku Chorzowa Batorego” przy ul. Bytomskiej w rejonie peronu przystankowego dla kierunku do Bytomia, „Bytom Łagiewniki Targowisko” (przystanek tymczasowy, zarówno końcowy jak również początkowy dla tej linii, zlokalizowany przy ul. Świętego Piotra).

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies