Zakochani jeździli w banie [GALERIA]

19.02.2019

Już po raz szósty w Walentynki na torach w Katowicach pojawiła się “Zakochana bana” – niezwykły tramwaj z miłosnym nastrojem. W tym roku wśród atrakcji znalazły się m.in.: muzyka na żywo w wykonaniu akordeonisty, piękny, romantyczny wystrój oraz konkursy z nagrodami. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszego walentynkowego tramwaju!

– Po raz kolejny okazało się, że tramwaj to doskonałe miejsce, by spędzić przynajmniej część walentynkowego wieczoru a przy okazji dobrze się bawić i wygrać atrakcyjne nagrody, które wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla zakochanych – mówi Andrzej Zowada, rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A. Katowickie Multikino przekazało bilety do kina, Teatr Rozrywki z Chorzowa ufundował wejściówki na swoje spektakle, a melomani mogli skorzystać z zaproszeń przekazanych przez Filharmonię Śląską.

Nie zabrakło również tramwajowych gadżetów, a każdy pasażer walentynkowego tramwaju częstowany był słodkościami. – W “Zakochanej banie” momentami było niezwykle romantycznie, nostalgicznie a momentami, gdy wszyscy pasażerowie przyłączali się do wspólnego śpiewania, głośno, radośnie i energicznie – opisuje Andrzej Zowada podkreślając, że tegoroczne wydarzenie znów okazało się sukcesem i zapewniając, że “Zakochana bana” wróci za rok!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z „Zakochanej bany”.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies