Prace w Katowicach ul. Złota w nocy 26.06.2019 r.

Informujemy, że w związku z pracami w Katowicach ul. Złota w nocy 26.06.2019 r. w godz.: 22:05 – 04:00 nastąpi zmiana w organizacji ruchu tramwajowego:

- Linia 6 kursować będzie na trasie Katowice Plac Miarki  – Katowice Pętla Słoneczna  oraz Bytom Łagiewniki Zajezdnia – Chorzów Stadion Śląski

- Linia 11 kursować będzie na trasie Ruda Śląska Chebzie – Chorzów Stadion Śląski

- Linia 19 kursować będzie na trasie Katowice Plac Wolności – Katowice Słoneczna Pętla oraz Bytom Łagiewniki Zajezdnia – Chorzów Stadion Śląski, o godz.: 23:09 z Chorzów Stadion Śląski  skieruję się do  Chorzowa Rynku, gdzie kursem linii 20 zjedzie do  Zajezdni Zawodzie, o godz.: 23:39 ze Stadionu Śląskiego skieruje się do Chorzowa Rynku skąd kursem linii 17 włączy się na linie 7 i zjedzie do Zajezdni Bytom.

Nie zostaną wykonane kursy zjazdowe o godz.: 23:02 z Katowice Plac Wolności do Katowice Zajezdnia Zawodzie oraz o godz.: 23:28 z Katowice Plac Wolności do Zajezdni Bytom.

T-6 kierunek Katowice Rondo:

Chorzów Stadion Śląski (tymczasowy po zjeździe w ul. Parkowa) – Park Śląski Wejście Główne (tymczasowy naprzeciwko przystanku tramwajowego na pasie wyjazdowym z osiedla) – Park Śląski Ogród Zoologiczny (autobusowy) – Park Śląski Wesołe Miasteczko (tymczasowy naprzeciwko tramwajowego na pasie do prawoskrętu) – Dąb Kościół (autobusowy) – Dąb Silesia Business Park (autobusowy) – Dąb Huta Baildon (autobusowy) – Katowice Sokolska (autobusowy na ul. Chorzowskiej koło ING) – Katowice Rondo (tymczasowy w zatoczce po zjeździe z Ronda w kierunku Pętli Słonecznej) – Katowice GIG (autobusowy) – Katowice Słoneczna Pętla (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego)

Uwaga: nie będą obsługiwane przystanki: Dąb Silesia City Center, Katowice Stęślickiego

T-6 kierunek Chorzów Stadion Śląski:

Katowice Słoneczna Pętla (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego) – Katowice Misjonarzy Oblatów (tymczasowy po zjeździe ze skrzyżowania) – Katowice Rondo (tramwajowy) – Katowice Sokolska (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Stęślickiego (tymczasowy w pobliżu tramwajowego na pasie do prawoskrętu) – Huta Baildon (autobusowy) – Dąb Kościół (autobusowy) – Park Śląski Wesołe Miasteczko (tymczasowy przy przystanku tramwajowym) – Park Śląski Ogród Zoologiczny (autobusowy) – Park Śląski Wejście Główne (tymczasowy przed przystankiem tramwajowym) – Chorzów Stadion Śląski (tymczasowy po zjeździe w ul. Parkową).

Uwaga: nie będzie obsługiwany przystanek Dąb Silesia City Center

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies