Zapraszamy na Dzień Otwarty Zajezdni Tramwajowej w Katowicach [ROZKŁAD JAZDY]

10.09.2019

 

Tradycyjnie w sobotę, tradycyjnie w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, tradycyjnie z wielką radością spółka Tramwaje Śląskie S.A. organizuje Dzień Otwarty Zajezdni Tramwajowej. W tym roku zapraszamy serdecznie 21 września do zajezdni w Katowicach Zawodziu. Atrakcji nie zabraknie, a coś dla siebie znajdzie każdy – od juniora do seniora!

Każdego roku w trakcie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu spółka Tramwaje Śląskie S.A. organizuje Dzień Otwarty jednej ze swoich zajezdni. – Co roku zmieniamy miejsce tak, by każda z zajezdni mogła być gospodarzem Dnia Otwartego; by co jakiś czas każdy z mieszkańców „tramwajowych” miast Metropolii miał taką imprezę niejako u siebie – mówi Andrzej Zowada, rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A. Dlatego, po ubiegłorocznej imprezie w Bytomiu, tym razem swoje drzwi szeroko otworzy zajezdnia w Katowicach Zawodziu.

Na pytanie, jak najlepiej dojechać na Dzień Otwarty odpowiedź jest prosta: – Oczywiście, że tramwajem! Poza tramwajami liniowymi, które przez Zawodzie standardowo przejeżdżają, uruchomimy tramwaje specjalne z Mysłowic, Sosnowca i centrum Katowic. Ponadto zapraszamy do przejazdu wagonami, które o 11:30 wyruszą z placu Wolności w paradzie tramwajów do zajezdni – podkreśla Andrzej Zowada. Kto nie chce uczestniczyć w paradzie, na teren zajezdni będzie mógł wejść już o 11:30.

ROZKŁAD JAZDY TRAMWAJÓW SPECJALNYCH

To godzina rozpoczęcia imprezy, podczas której atrakcji będzie co niemiara. Szczegółowy program przedstawiamy poniżej. Zapraszamy do spędzenia soboty 21 września w zajezdni tramwajowej w Katowicach Zawodziu!

 

Obecność na terenie zajezdni podczas Dnia Otwartego jest potwierdzeniem, iż uczestnicy zapoznali się z treścią niniejszego Regulaminu i zgadzają się na stosowanie jego zasad.

REGULAMIN Dnia Otwartego Zajezdni Tramwajowej w Katowicach

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies