“Skarbnikowe Gody” w Centrum Zabrza w dniu 28.09.2019 r.

W związku z kawalkadą “Skarbnikowych Godów” w dniu 28.09.2019 r. w godz.: 10:00 – 12:00 nastąpi czasowe wstrzymanie ruchu tramwajów w Zabrzu w rejonie ul. Wolności na odcinku od ul. Gen. de Gaulle’a do ul. Średniej, ul. K. Miarki od ul. Powstańców Śląskich do ul. Wolności oraz ul. Bytomskiej i Religi od ul. Hagera do ul. Powstańców Śląskich.

- Linia 1 kursować będzie na trasie Zaborze pętla – Chebzie pętla

- Linia 3 kursować będzie na trasie Makoszowy pętla – Zaborze pętla

- Linia 4 kursować będzie na trasie Zaborze pętla – Makoszowy pętla

Na trasach wyłączonych z komunikacji tramwajowej uruchomiona zostanie komunikacja zastępcza wykonująca kursy za tramwaje linii 1 i 4 z częstotliwością co 15 min. na trasie:

Gliwice Zajezdnia – Zabrze USC, dalej ulicą de Gaulle’a i Goethego (obsługa przystanku autobusowego Zabrze Goethego), następnie pojadą ulicą 3 Maja (obsługa przystanku tramwajowego Zabrze 3 Maja Szpital), dalej ulicą Monte Cassino, ulicą Wolności (obsługa przystanku tramwajowego Zabrze Św. Floriana), ul. Brysza (obsługa przystanku tramwajowego Zabrze Brysza), ul. Lutra (obsługa przystanku tramwajowego Zabrze Lutra), ulicą 3 Maja, ulicą Goethego (obsługa przystanku autobusowego Zabrze Goethego), ulicą de Gaulle’a i ulicą Wolności (włączą się na trasę linii 1 i 4 od przystanku Zabrze USC).

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies