Tramwaje Śląskie S.A. przedsiębiorstwem Fair Play już po raz dziewiąty

29.11.2019

W piątek 22 listopada w warszawskim Centrum EXPO XXI odbyła się Wielka Gala programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, podczas której po raz dziewiąty wyróżniona została spółka Tramwaje Śląskie S.A.

W tym roku Krajowa Izba Gospodarcza uhonorowała spółkę Tramwaje Śląskie S.A. już dziewiątym Certyfikatem Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz Platynowym Laurem. Od 2011 roku niezmiennie tramwajowa Spółka poddaje się weryfikacji wykwalifikowanych audytorów i każdego roku wynik jest pozytywny i firma uzyskuje tytuł.


Certyfikat odebrał Główny specjalista ds. BHP spółki Tramwaje Śląskie S.A. Bogusław Stasiak

22 edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” prowadzona była pod hasłem „Ciekawi jutra”, ponieważ organizatorzy dostrzegając inicjatywy podejmowane przez polskie firmy, ich pomysłowość oraz energię do działania, są przekonani, że coraz częściej rodzime przedsiębiorstwa stają się kreatorami lepszego biznesu, opartego na ciągłej zmianie i wyższej jakości. Niezmiennie jednak program promuje dobrze pojętą etykę w działalności gospodarczej, rozumianej przede wszystkim jako właściwe zarządzanie relacjami z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami oraz władzami ogólnopolskimi i lokalnymi.

Tym co wyróżnia program „Przedsiębiorstwo Fair Play” spośród wielu obecnych na rynku certyfikacji jest dogłębna weryfikacja firm biorących udział w programie. Oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, a nie tylko jej wyniki finansowe czy jakość wyrobów. Co ważne, certyfikatu “Przedsiębiorstwo Fair Play” nie można kupić, a przyznawany jest tylko tym firmom, które faktycznie spełniają wszystkie warunki certyfikacji. 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies