Prace w Katowicach ul. Gliwicka w nocy z dnia 20/21, 21/22, 22/23, 23/24 i 24/25.01.2020 r.

W związku z pracami w Katowicach ul. Gliwicka na odcinku od przystanku Załęże Dom Kultury do przystanku Załęże Szkoła w nocy z dnia 20/21, 21/22, 22/23, 23/24 i 24/25.01.2020 r. w godz.: 23:55-04:00 na trasie linii 7, 20 i 43 nastąpią zmiany w organizacji ruchu tramwajowego.

- Linia 20 od kursów o godz.: 23:39 i 00:09 z pętli Szopienice kursować będzie na trasie Katowice Szopienice Pętla – Katowice Plac Wolności, w kursie o godz.: 00:05 z Chorzowa Rynku kursować będzie na trasie Chorzów Rynek – Chorzów Batory Zajezdnia oraz w kursie o godz.: 23:43 z Chorzowa Rynku po przyjeździe do Chorzowa Batory Zajezdni skieruję z powrotem do Chorzowa Rynku i trasą linii 19 wykona kurs do Katowic Plac Miarki  i Katowic Zawodzia Zajezdni.


Na trasie Katowice Plac Wolności – Chorzów Batory Zajezdnia uruchomiona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza T-20 kursująca zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy wg poniższego:

Trasa T-20 kier. Chorzów Batory Zajezdnia:

Katowice Plac Wolności (autobusowy pomiędzy ulicą Sokolska a ul. Gliwicką) – Katowice Sobieskiego (tymczasowy) – Katowice Dąbrówki (autobusowy) – Katowice Pośpiecha (autobusowy) – Katowice Załęże Kościół (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego) – Katowice Załęże Janasa (autobusowy) – Katowice Załęże Dwór (autobusowy) – Katowice Wiśniowa (tymczasowy na ul. Gliwickiej przy posesji 233) – Katowice Załęże Dom Kultury (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego) – Katowice Załęże Szkoła (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego) – Chorzów Batory Zajezdnia (autobusowy)


Trasa T-20 kier. Katowice Plac Wolności:

Chorzów Batory Zajezdnia (autobusowy) – Katowice Załęże Szkoła (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego przy posesji 274 ) – Katowice Załęże Dom Kultury (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego) – Katowice Załęże Wiśniowa  (tymczasowy na ul Gliwickiej po przejechaniu skrzyżowania z ul. Wiśniową) – Katowice Załęże Dwór (autobusowy) Katowice Załęże Janasa (autobusowy) – Katowice Załęże Kościół ( tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego) – Katowice Załęże Pośpiecha (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego) – Katowice Sobieskiego (tramwajowy) – Katowice Plac Wolności (autobusowy pomiędzy ulicą Sokolska a ul. Gliwicką)

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies