Awaryjne prace torowe w Katowicach na pętli Słoneczna w nocy z dnia 19/20.03.2020 w godz. 23:50-3:25 na trasie linii 13,16,43

Podaje się do wiadomości, że w/w terminie będą prowadzone pracę torowe w Katowicach na pętli Słoneczna.
W czasie prac komunikacja tramwajową będzie kursowała wg poniższego:
Linia 13
Począwszy od kursu o godz. 0:14 z przystanku Siemianowice Plac Skargi do ukończenia prac po przyjeździe do przystanku Koszutka Jesionowa odczeka do planowanych kursów do Siemianowic.
Dodatkowy pociąg 13/13 wyjedzie o godz. 00:05 z Zajezdni Zawodzie, który do czasu ukończenia prac kursował będzie na odcinku Katowice Pl. Wolności – Katowice Rondo, gdzie odczeka do planowanych kursów w kierunku Placu Wolności.
Linia 16
Tramwaje linii 16 począwszy od kursu o godz. 23:36 z przystanku Brynów Huberta do czasu ukończenia prac kursować będą na trasie Brynów Huberta – Katowice Rondo, gdzie odczeka do planowanych kursów w kierunku Brynowa.
Na odcinku Katowice Pętla Słoneczna – Katowice Rondo zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza  T-16 kursująca zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy linii 13 i 16 trasą:
T-16 kierunek Katowice Rondo: Koszutka Słoneczna pętla (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Katowice Misjonarzy Oblatów (tymczasowy za skrzyżowaniem) – Katowice Rondo (tymczasowy przy Spodku)
T-16 kierunek Słoneczna pętla: Katowice Rondo (tymczasowy przy Spodku) – Katowice GIG (autobusowy) – Koszutka Słoneczna pętla (tymczasowy na wysokości tramwajowego).

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies