Komunikacja miejska w długi weekend Bożego Ciała

10.06.2020

Jak poinformował Zarząd Transportu Metropolitalnego w czasie nadchodzącego długiego weekendu związanego ze świętem Bożego Ciała, wprowadzone zostaną zmiany organizacji ruchu komunikacji tramwajowej, autobusowej i trolejbusowej. Warto zapoznać się ze zmianami przed wyjściem na przystanek.


Zmiany w organizacji ruchu obejmą dwa dni – czwartek 11 czerwca – Boże Ciało oraz piątek 12 czerwca. Komunikacja zbiorowa organizowana przez ZTM będzie funkcjonować według poniższych zasad:

  • 11 czerwca (czwartek – Boże Ciało)

Obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w niedziele i święta, z uwzględnieniem dotychczasowych zasad, przyjętych w następstwie wprowadzenia stanu epidemii, obowiązujących od 16 marca, z późniejszymi korektami.

  • 12 czerwca (piątek)

Obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w dni robocze (nieszkolne/niewakacyjne), w zależności od linii, na której to występuje dany typ rozkładu jazdy, z uwzględnieniem dotychczasowych zasad, przyjętych w następstwie wprowadzenia stanu epidemii, obowiązujących od 16 marca, z późniejszymi korektami.

W sobotę i niedzielę 13 i 14 czerwca obowiązywać będą standardowe weekendowe rozkłady jazdy. Pełen rozkład jazdy pojazdów ZTM znajduje się na stronie organizatora komunikacji.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies