Prace w Czeladzi w dniu 22.11.2020 r. na trasie linii nr 22

Podaje się do wiadomości, że w Czeladzi w rejonie pętli Czeladź Kombatantów w dniu 22.11.2020 r. w godz.: 07:30-13:30 nastąpią zmiany wo rganizacji ruchu tramwajowego.

- Linia 22 kursowała będzie na trasie Tworzeń Huta Katowice – Będzin Czeladzka

Uwaga: zawieszenie linii nr 22 na odcinku Czeladź Kombatantów – Będzin Czeladzka

Na trasie wyłączonej z ruchu tramwajowego zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępczaT-22 kursująca  wg poniższego:

T-22 kierunek Czeladź Kombatantów

Będzin Czeladzka (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Osiedle Syberka (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego) – Piaski Centrum Handlowe (autobusowy) – Czeladź Strefa Ekonomiczna (autobusowy) – Czeladź Grodziecka (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego) – Czeladź Kombatantów (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego).

T-22 kierunek Będzin Czeladzka

Czeladź Kombatantów (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego do wysiadania) – Czeladź Grodziecka (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego) – Czeladź Strefa Ekonomiczna (autobusowy) – Piaski Centrum Handlowe (autobusowy) – Osiedle Syberka (tymczasowy za przejściem dla pieszych) – Będzin Czeladzka (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego w kierunku Czeladzi – za przejściem dla pieszych).


 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies