Prace w Gliwicach ul. Chorzowska od godz.: 06:10 w dniu 31.03 do godz.: 14:00 w dniu 01.04.2021 r. na trasie linii nr 1, 2 i 4.

Podaje się do wiadomości, że od godz.: 06:10 w dniu 31.03 do godz.: 14:00 w dniu 01.04.2021 r. w Gliwicach w ciągu ul. Chorzowskiej nastąpią zmiany w organizacji ruchu tramwajowego:

- Linia nr 1 kursowała będzie na trasie Chebzie Pętla – Biskupice Pętla,

- Linia nr 2 kursowała kursowała będzie na trasie Bytom Plac Sikorskiego – Zaborze Pętla,

linia nr 2 wykona kursy wyjazdowe/zjazdowe z/do zajezdni Stroszek,

- Linia nr 3 wykona kursy zjazdowe/wyjazdowe do/od przystanku Zaborze Pętla,

- Linia nr 4 w trakcie trwania prac nie będzie kursowała,

- Linia nr 5 wykona kursy zjazdowe/wyjazdowe do/z zajezdni Stroszek.

Podaje się do wiadomości, że na trasie Gliwice Zajezdnia – Zabrze Św. Floriana uruchomiona zostanie komunikacja zastępcza T-1 kursująca zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy linii nr 1 i 2 wg poniższego:

Trasa T-1 kierunek Gliwice Zajezdnia:

Zabrze Św. Floriana (tramwajowy) – Zabrze Stalmacha (autobusowy) – Zabrze Karola Miarki (tymczasowy
za przystankiem tramwajowym na wysokości posesji nr 260) – Zabrze Urząd Stanu Cywilnego (tramwajowy) – Zabrze Damrota (autobusowy) – Zabrze Plac Słowiański (autobusowy) – Zabrze Słowackiego (autobusowy) –Maciejów Kondratowicza (autobusowy) – Maciejów Knurowska (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Gliwice Zajezdnia (autobusowy).

Trasa T-1 kierunek Zabrze Św. Floriana:

Gliwice Zajezdnia (autobusowy) – Maciejów Knurowska (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Maciejów Kondratowicza (autobusowy) – Zabrze Słowackiego (autobusowy) – Zabrze Plac Słowiański (autobusowy) – Zabrze Damrota (autobusowy) – Zabrze Urząd Stanu Cywilnego (tramwajowy) – Zabrze Karola Miarki (tymczasowy przed przystankiem tramwajowym) – Zabrze Stalmacha (autobusowy) – Zabrze Św. Floriana (tramwajowy)

Uwaga: Przystanek tramwajowy Zabrze Plac Wolności nie będzie obsługiwany, w zamian będzie obsługiwany przystanek autobusowy Zabrze Stalmacha.

Autobusy komunikacji zastępczej T-1 wykonają również kursy wyjazdowe/zjazdowe pociągów linii 9, 17 i 43.

 

Zobacz także:

» Więcej komunikatów

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies