Prace w Katowicach ul. 3 Maja w nocy z dnia 10/11.06.2021 r. w godz.: 23:55 – 03:35 na trasie linii nr 7,13,15,19,20 i 43

Podaje się do wiadomości, że w związku z pracami w Katowicach ul. 3 Maja w nocy z dnia 10/11.06.2021 r. w godz.: 23:55 – 03:35 na trasie linii nr 7, 13, 15, 19, 20 i 43 wystąpią zmiany w organizacji ruchu tramwajowego:

- Linia 15 kursowała będzie na trasie Zagórze Pętla – Zawodzie Centrum Przesiadkowe

- Linia 20 kursowała będzie na trasie Chorzów Batory Zajezdnia – Katowice Sobieskiego

Uwaga: Pociąg linii nr 13 w kursie o godz.: 23:54 z Siemianowic Plac Skargi po przyjeździe do przystanku Katowice Rynek, skieruję się do Placu Marki, skąd wykona kurs zjazdowy do Zajezdni Zawodzie

Na trasie Katowice Plac Wolności – Zawodzie Centrum Przesiadkowe kursować będzie autobusowa komunikacja zastępcza T-20 wg poniższego:

kier. Zawodzie Zajezdnia:

Katowice Pl. Wolności (autobusowy przed wjazdem w ul. Gliwicką) – Katowice Dworzec PKP (tramwajowy) – Katowice Rynek Teatr Śl. (tramwajowy, wjazd na torowisko) – Katowice Damrota (tramwajowy, wjazd na torowisko) – Katowice Graniczna (tramwajowy, wjazd na torowisko) – Zawodzie Paderewskiego (tramwajowy, wjazd na torowisko) – Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Zawodzie Ośrodek Sportowy (autobusowy) – Zawodzie Łączna (autobusowy) – Zawodzie Zajezdnia (autobusowy) – Zawodzie Centrum Przesiadkowe (autobusowy)

kier. Katowice Plac Wolności:

Zawodzie Centrum Przesiadkowe (autobusowy) – Zawodzie Łączna (autobusowy) – Zawodzie Ośrodek Sportowy (autobusowy) – Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Zawodzie Paderewskiego (tramwajowy, wjazd na torowisko) – Katowice Graniczna (tramwajowy, wjazd na torowisko) – Katowice Damrota (tramwajowy, wjazd na torowisko) – Katowice Rynek Teatr Śl. (tramwajowy, wjazd na torowisko) – Katowice Dworzec PKP (tramwajowy) – Katowice Pl. Wolności (autobusowy przed wjazdem w ul. Gliwicką).

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies