Prace w Bytomiu na skrzyżowaniu ulic Moniuszki/Jagiellońska w nocy z dnia 29/30.12.2021 r. AKTUALIZACJA

AKTUALIZACJA [30.12.2021 r.]

Podaje się do wiadomości, że pracę w nocy z dnia 30/31.12.2021 r. zostają odwołane. W związku z tym tramwaje kursować będą zgodnie z planem.


Podaje się do wiadomości, że w związku z pracami w Bytomiu w rejonie skrzyżowania ulic Moniuszki i Jagiellońskiej od godziny 00:10 do godziny 03:20 w nocy z dnia 29/30 i 30/31.12.2021 r. komunikacja tramwajowa będzie kursowała zgodnie z poniższym:

Linia nr 2 kursować będzie na trasie Gliwice Zajezdnia – Bytom Zamłynie,

- Linia nr 6 kursować będzie na trasie Brynów Centrum Przesiadkowe – Bytom Pl. Sikorskiego,

- Linia nr 7 kursować będzie na trasie Chorzów Batory Zajezdnia – Bytom Łagiewnicka,

- Linia nr 9 kursować będzie na trasie Chorzów Rynek – Bytom Zamłynie,

- Linia nr 49 kursować będzie na trasie Stroszek Zajezdnia – Bytom Szkoła Medyczna.

Na odcinku Bytom Plac Sikorskiego – Bytom Szkoła Medyczna i Bytom Plac Sikorskiego – Bytom Zamłynie zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza T-6 i T-30 kursująca wg poniższego:

T-6 kier. Bytom Plac Sikorskiego:
Bytom Szkoła Medyczna (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Bytom Łużycka (autobusowy) – Bytom Wallisa (tymczasowy na wysokości tramwajowego przed przejściem dla pieszych) – Bytom Kąpielisko (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Bytom Wrocławska (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Bytom Urząd Miasta (tymczasowy na ul. Chrzanowskiego naprzeciwko budynku Urzędu Miasta) – Bytom Batorego (tymczasowy przy skrzyżowaniu ul. Kolejowej z ul. Batorego) – Bytom Moniuszki (tramwajowy) – Bytom Plac Sikorskiego (tramwajowy).

T-6 kier. Bytom Szkoła Medyczna:
Bytom Plac Sikorskiego (tramwajowy) – Bytom Sąd (tymczasowy na ul. Powstańców Warszawskich przed skrzyżowaniem z ul. Sądową, przed przejściem dla pieszych) – Bytom Urząd Miasta (tymczasowy na ul. Chrzanowskiego naprzeciwko budynku Urzędu Miasta) – Bytom Wrocławska (tymczasowy na wysokości tramwajowego, za przejściem dla pieszych) – Bytom Kąpielisko (tymczasowy na wysokości tramwajowego na przejściu) – Bytom Wallisa (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Bytom Łużycka (autobusowy) – Bytom Szkoła Medyczna (tymczasowy w rejonie wjazdu do dyskontu „Lidl”).

T-30 kier. Bytom Plac Sikorskiego:
Bytom Zamłynie (tymczasowy na wysokości autobusowego w kierunku Zabrza) – Bytom Plac Sikorskiego (tramwajowy).

T-30 kier. Bytom Zamłynie:
Bytom Plac Sikorskiego (tramwajowy) – Bytom Jagiellońska (tramwajowy) – Bytom Zamłynie (autobusowy)

UWAGA: Autobusy komunikacji zastępczej T-6 wykonają również kursy linii nr 49 oraz nie będą obsługiwały przystanku tramwajowego Bytom Urząd Miasta w obu kierunkach jazdy. Autobusy komunikacji zastępczej T-30 wykonają również kursy za tramwaje linii nr 2, 7 i 9.
Przystanek Bytom Jagiellońska w kierunku Placu Sikorskiego nie będzie obsługiwany.
Przystankiem przesiadkowym na autobusową komunikację zastępczą T-30 dla linii nr 7 będzie przystanek autobusowy Bytom Zamłynie.

 

Zobacz także:

» Więcej komunikatów

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies